اخبار روز سریالها

مراحل تولید فصل اول سریال The Witcher محصول نتفلیکس به اتمام رسید!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، با اعلام شورانر سریال به شدت مورد انتظار The Witcher یعنی لورن اشمیت هیسریچ (Lauren Schmidt Hissrich)، مراحل تولید فصل اول این سریال با بازی هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت ریویایی به اتمام رسیده است. سریال The Witcher محصول شبکه Netflix (نتفلیکس) براساس داستان‌های کوتاه و رمان‌های نوشته شده توسط آندژی ساپکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته می‌شود که همچنین باعث خلق سری بازی‌هایی ویدیویی و سری کامیک بوکی Witcher شده بود. اشمیت هیسریچ که تهیه کننده اجرایی و شورانر این سریال است، بیشتر برای همکاری در سریال‌های The Defenders (مدافعان)، Daredevil (دردویل) و Power (قدرت) شناخته می‌شود.

علاوه بر کویل، بازیگران دیگری همچون فریا آلن (Freya Allan) بازیگر ۱۷ ساله در نقش سیری، آنیا شالوترا (Anya Chalotra) در نقش ینفر، جودی می (Jodhi May) در نقش ملکه کالانته، میمی اندیوینی (Mimi Ndiweni) در نقش جادوگر تازه‌کار فرینجیلا، تریکا ویلسون رید (Therica Wilson-Read) در نقش سابرینا، میلی بریدی (Millie Brady) در نقش شاهزاده‌ی منفور رنفری، آدام لی‌وای (Adam Levy) در نقش کاهن ماوس‌سک در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند.

سریال The Witcher براساس رمان فانتزی پرفروشی به همین نام، داستانی حماسی از سرنوشت و خانواده است. گرالت ریویایی یک شکارچی هیولای تنها، برای پیدا کردن جایگاه خودش در دنیایی تلاش می‌کند که در آن مردم از هیولاها بدجنس‌تر هستند. اما وقتی سرنوشت، او را به سمت جادوگری قدرتمند، و شاهزاده‌ای جوان با رازی مخفی هدایت می‌کند، این سه نفر باید راهی برای هدایت اقلیم پیدا کنند. هشت قسمت سریال The Witcher سال ۲۰۲۰ از شبکه Netflix پخش خواهند شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن