اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

مذاکرات مارگو رابی برای جایگزینی اما استون در فیلم Babylon ساخته دیمین شزل

مارگو رابی (Margot Robbie) نامزد جایزه اسکار، در حال انجام مذاکرات اولیه برای بازی در نقش اول زن فیلم درام تاریخی Babylon «بابل» ساخته دیمین شزل (Damien Chazelle) محصول پارامونت است تا در این فیلم دوباره همبازی برد پیت (Brad Pitt) شود. در صورتی که این قرارداد نهایی شود، رابی جایگزین اما استون (Emma Stone) برنده اسکار خواهد شد، که به دلیل تقویم کاری شلوغش تصمیم گرفته از این پروژه خارج شود. استون از سال گذشته قرار بوده در این فیلم بازی کند و دومین همکاری خودش با شزل پس از La La Land «لا لا لند» محصول ۲۰۱۶ را رقم بزند.

Babylon یک درام اریجینال در دوران کلاسیک هالیوود است، یک داستان تاریخی جسورانه با بودجه قابل‌توجه. قبل از اینکه شرکت پارامونت حقوق این فیلم را به دست آورد، لاینزگیت شانس اصلی به دست آوردن حقوق این فیلم را داشت.

شرکت پارامونت امیدهای زیادی به این پروژه دارد، چون تاریخ اکران محدود کریسمس ۲۰۲۱ در سینماهای منتخب و سپس اکران گسترده در تاریخ ۷ ژانویه ۲۰۲۲ را برای آن درنظر گرفته است، که بهترین زمان برای یک فیلم است تا در اسکار موردتوجه قرار بگیرد.

شزل نویسنده ۱۰ Cloverfield Lane و The Last Exorcism Part II و نویسنده و کارگردان Whiplash «شلاق» و First Man «اولین انسان»، فیلمنامه Babylon را نوشته و کارگردانی آن را برعهده خواهد داشت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن