اخبار فیلم

مذاکرات اولیه Ewan McGregor با Disney برای بازی در فیلم Winnie the Pooh

بعد از آنکه روز گذشته کمپانی Disney برای انیمیشن جدید خود The Lion King یک روز رسمی در سال ۲۰۱۹ را برای اکران تعیین کرد حالا به نقل از سایت هالیوود ریپورتر این شرکت به طور جدی به دنبال جمع کردن یک تیم برای ساخت یک فیلم بر اساس داستان Winnie the Pooh می باشد. بنا به این خبر Disney در حال حاضر بر روی مذارکره با Ewan McGregor برای قبول بازی در فیلم Christopher Robin که با نام Winnie the Pooh هم شناخته می شود، تمرکز دارد.

به گزارش آریافیلم، داستان این فیلم جدید به این شکل است که Christopher Robin شخصیت اصلی این داستان ها بزرگ شده و دیگر قوه ی تخیل آنچنانی ندارد و در عوض بر روی زندگی خود و شغلش متمرکز است… تا اینکه یک روز Pooh جلوی در اتاق او ظاهر می شود و یک ماجراجویی جدید را با هم آغاز می کنند.

این فیلم از ابتدای انتشار خبر ساختش خیلی جذاب و هیجان انگیز بود. در ابتدا طبق خبری که توسط Disney منتشر شد، قرار بود Alex Ross Perry نویسندگی و کارگردانی آن را بر عهده داشته باشد اما بعد از مدتی و در پاییز گذشته این شرکت اعلام کرد که Marc Forster به عنوان کارگردان و Tom McCarthy نویسنده ی فیلمنامه های Spotlight و Up به عنوان فیلمنامه نویس پروژه انتخاب شده اند. حالا هم سایت هالیوود ریپورتر گزارش می دهد که Allison Schroeder که نامزدی دریافت جایزه اسکار را در کارنامه دارد قرار است بار دیگر فیلمنامه را دستخوش تغییر کند.

موج جدید ساخت فیلم از روی انیمیشن های قدیمی و همینطور بازسازی آن ها از سوی شرکت Disney بعد از موفقیت بزرگی که از دو فیلم Beauty و The Jungle Book نتیجه شد، پدید آمد که شامل فیلم های دیگری مثل Mulan و Aladdin و Dumbo هم می شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن