اخبار روز فیلمها

محبوس شدن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در یک اتاق، برای خواندن فیلمنامه جدیدترین فیلم کریستوفر نولان (Christopher Nolan)

رابرت پتینسون (Robert Pattinson) هفته‌ی آینده فیلم درام علمی تخیلی High Life (زندگی بالا) به کارگردانی کلر دنی (Claire Denis) فیلمساز فرانسوی را روی پرده دارد، بسیاری از هوادارانش منتظر دیدن هنرنمایی او در فیلم بعدی کریستوفر نولان (Christopher Nolan) مانده‌اند. ماه گذشته گزارش شد که پتینسون یکی از سه بازیگر اصلی فیلم جدید نولان که تابستان سال آینده توسط برادران وارنر اکران می‌شود خواهد بود. پتینسون در این فیلم باید در مقابل الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki) ستاره‌ی فیلم Widows (بیوه‌ها) و جان دیوید واشینگتون (John David Washington) بازیگر فیلم Blackkklansman (بلکککلنزمن) قرار بگیرد.

پتینسون به تازگی در مصاحبه با USA Today فاش کرده است که تنها یکبار فیلمنامه را خوانده و پس از آن دیگر فرصت مرور مجدد آن را پیدا نکرده چرا که Warner Bros (استودیوی برادران وارنر) و نولان برای اسپویل نشدن داستان تدابیر سخت‌گیرانه‌ای اندیشیده‌اند. از داستان و شخصیت‌های فیلم اطلاعات دقیقی منتشر نشده اما به گفته‌ی منابع نزدیک به پروژه، با بلاک باستری اکشن، نوآورانه و عظیم طرف خواهیم بود که بار دیگر برای با دوربین‌های IMAX فیلمبرداری شده است.

پتینسون می‌گوید:

«برای خواندن فیلمنامه در یک اتاق حبس شدم… نسخه‌ای از آن را به من نداده‌اند. من سالیان سال در انتخاب فیلم‌های پرخرج محتاطانه عمل می‌کردم، اما فیلم‌های «کریس نولان» با دیگر آثار تفاوت دارند. به نظر می‌رسد که در حال حاضر او تنها کارگردانی باشد که اساساً می‌تواند فیلمی به شدت شخصی و مستقل در مقیاسی بسیار عظیم بسازد. فیلمنامه‌ی او باورکردنی نبود.»

«رابرت پتینسون» تابستان امسال برای نولان جلوی دوربین می‌رود. پیش از آنکه برادران وارنر این فیلم را تابستان آینده روی پرده ببرد، از پتینسون فیلم The Lighthouse (فانوس دریایی) اثر تازه‌ی رابرت اگرز (Robert Eggers) کارگردان The Witch (ساحره) و The King (پادشاه) درام تاریخی «دیوید میشد» به نمایش در می‌آید. برادران وارنر فیلم جدید نولان را در تاریخ ۱۷ جولای سال ۲۰۲۰ اکران می‌کند.(۳۰nama)

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن