اخبار روز فیلمها

مایک کولتر به ایوانجلین لیلی برای ایفای نقش در فیلم Till Death پیوست!

مایک کولتر (Mike Colter) ستاره سریال Evil «شیطان» و سریال لوک کیج (Luke Cage) به گروه بازیگران فیلم هیجان‌انگیز Till Death «تا مرگ» پیوست. هارون کشیلز (Aharon Keshales) ،دستیار کارگردان فیلم Big Bad Wolves «گرگ‌های بد بزرگ»، این فیلم را کارگردانی می‌کند.

به گزارش آریامووی به نقل از سینما فارس، پیش از این جیسون سودیکیس (Jason Sudeikis) و ایوانجلین لیلی (Evangeline Lilly) به عنوان نقش‌های اصلی فیلم انتخاب شده بودند. در حالی که فیلمبرداری در ماه جاری آغاز خواهد شد، شی ویگام (Shea Whigham) از فیلم Joker «جوکر»، جرمی باب (Jeremy Bobb) از سریال Russian Doll «عروسک روسی»، مایکل پاری (Michael Paré) از فیلم Streets Of Fire «خیابان‌های شعله ور» و آموری نالاسکو (Amaury Nolasco) از سریال Prison Break «فرار از زندان» در گروه بازیگران فیلم دیده می‌شوند.

فیلم Till Death داستان جیمی را روایت می‌کند، یک مجرم محکوم به حبس که پس از گذراندن ۱۲ سال در زندان به جرم دزدی مسلحانه به صورت مشروط آزاد می‌گردد. جیمی با عشق کودکی‌اش، آنی، که مبتلا به یک سرطان لاعلاج است، دوباره ارتباط برقرار کرده و قصد دارد از آزادی تازه به دست آمده اش استفاده کند تا آنی روزهای باقی‌مانده عمرش را به بهترین شکل بگذراند. کشیلز فیلم‌نامه این فیلم را خودش به همراه دستیاران کارگردان Bad Big Wolves یعنی ناوت پاپوشادو (Navot Papushado) و کای مارک (Kai Mark) نوشته است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن