اخبار روز سریالها

مایکل سی. هال می‌خواهد فصل جدید Dexter، پایان ناامیدکننده قبلی را جبران کند + معرفی آنتاگونیست اصلی فصل جدید

مانند میلیون‌ها نفر دیگر که از قسمت پایانی سریال Dexter «دکستر» ناراضی بودند، مایکل سی. هال (Michael C. Hall) بازیگر اصلی سریال هم امیدوار است ادامه این سریال بتواند پایان ناامیدکننده قبلی را جبران کند. قسمت پایانی Dexter در کنار قسمت‌های پایانی سریال‌هایی مانند Lost «لاست»، Seinfeld «ساینفلد» و Game of Thrones «بازی تاج و تخت»، یکی از بدترین قسمت‌های پایانی یک سریال از نظر بینندگان است و هال امیدوار است تیم سازنده بتوانند داستانی را روایت کنند که ارزش بیان شدن داشته باشد.

این بازیگر درباره بازگشت در این مینی‌سریال گفته است:

این گفتگو چند وقتیه بین ما بوده و طی این سال‌ها فرصت‌های مختلفی برای انجام این کار به وجود اومده. به نظرم داستانی که قراره روایت کنیم ارزش گفتن داره، در حالی که بقیه داستان‌هایی که در نظر داشتیم این‌طور نبودن، و فکر می‌کنم زمان کافی از پایان سریال اصلی گذشته تا روایت ادامه داستان برای بیننده‌ها جذابیت داشته باشه.

او اضافه کرد:

به نظر مردم هم اون پایان راضی‌کننده نبود، و همیشه این امید وجود داشت تا داستانی روایت کنیم که ارزش گفتن داشته باشه. من خودم رو جزو گروه افرادی می‌بینم که از خودشون ‌پرسیدن چه اتفاقی برای اون مرد افتاد؟ بنابراین از بازی دوباره در این نقش هیجان‌زده هستم. من تا حالا تجربه بازی در نقش یک شخصیت بعد از این همه سال رو نداشتم.

هال در پایان گفت:

به نظرم انتقاداتی که وجود داشت درست بودن. البته به نظرم کاری که دکستر انجام داد قابل ‌توجیه بود. فکر کنم بیشتر انتقادات درباره این بودن که چطور این اتفاقات افتاد که کاملا هم انتقادات درستی بودن. ما در دورانی زندگی می‌کنیم که همزمان باید بتونید مخاطب رو شگفت‌زده و راضی کنید و همچنین یک پایان شایسته به اونا ارائه بدین.

همچنین در تازه ترین خبرها از این سریال، Clancy Brown به عنوان آنتاگونیست سریال معرفی شده است که در شهر Iron Lake، شهردار است و بنظر می آید دکستر بعد از این همه مدت در این شهر ساکن است و این شهردار جدید داستان دکستر ، بین مردم نیز محبوب است و باید دید داستان بین این دو به کجا ختم خواهد شد.

تولید اپیزودهای جدید Dexter قرار است از همین ماه آغاز شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن