مصاحبه با بازیگران

مارگو رابی: پیش از خواندن فیلمنامه Bombshell معنای آزار جنسی را نمی دانستم!

مارگو رابی (Margot Robbie) بازیگر نامزد اسکار در فیلم «بمب خبری» (Bombshell) به کارگردانی جی روچ (Jay Roach) در کنار نیکل کیدمن (Nicole Kidman) و شارلیز ترون (Charlize Theron) ایفای نقش می‌کند. این فیلم داستانی برگرفته از آزارهای جنسی به زنان در محیط کاری شبکه‌ی فاکس نیوز روایت کرده است. اما علی‌رغم اینکه جنبش ضد-آزار جنسی «می‌تو» در سال ۲۰۱۷ شکل گرفت، رابی می‌گوید معنای حقیقی آزار جنسی را تا پیش از خواندن فیلمنامه‌ی Bombshell درک نکرده بود. به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، این بازیگر استرالیایی در مصاحبه با «هرالد سان» می‌گوید:

«وقتی فیلمنامه را برای اولین بار می‌خواندم، یکی از جملاتی که مرا شگفت‌زده کرد این بود که آزار جنسی شامل هرگونه تجاوز جنسی می‌شود. نمی‌دانستم آزار جنسی یعنی چه.»

مارگو رابی ۲۹ ساله تصور می‌کرده است که در آزار جنسی «تماس فیزیکی» لازم است تا غیرقانونی یا نادرست شمرده شود. او اعتراف می‌کند که این کشف او را به شدت‌ شگفت‌زده کرده است. فیلم Bombshell روایت می‌کند که چگونه راجر ایلز مدیر شبکه‌ی فاکس نیوز به چندین مورد آزار جنسی متهم می‌شود و زنان از چه طریقی این مرد بدنام را سرنگون می‌کنند. شارلیز ترون در این فیلم نقش مگان کلی گوینده‌ی خبر فاکس نیوز را ایفا کرده و نیکل کیدمن در نقش گرچن کارلسون ظاهر شده است. اما رابی نقش یک شخصیت خیالی به نام کایلا پاسپیسیل را بازی می‌کند. ایلز پیش از استعفا، مدیر عامل شبکه‌های فاکس بود.

منتقدین از بازی ترون در نقش کلی ستایش کرده‌اند و پیش‌بینی می‌شود که دوشنبه او نامزدی اسکار بهترین بازیگر زن شود. رابی به تازگی نامزد دریافت جایزه‌ی بفتای بهترین بازیگر زن نقش مکمل شده، اما در همین بخش برای بازی در فیلم Once Upon a Time in Hollywood «روزی روزگاری در هالیوود» هم نامزد بفتا است. دیگر ستارگان Bombshell شامل جان لیتگو (John Lithgow)، کیت مک‌کینون (Kate McKinnon) و کانی بریتون (Connie Britton) می‌شوند. این فیلم اواسط دسامبر در آمریکا روی پرده رفته و تاکنون ۲۶.۸ میلیون دلار در بازارهای داخلی و ۲۸.۵ میلیون دلار در سراسر دنیا فروخته است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن