انتخاب سردبیرمراسم و جشنواره هامراسم و جشنواره ها

لیست کامل برندگان Critics’ Choice Awards 2019 : فیلم Roma بهترین فیلم

روز گذشته مراسم Critics’ Choice Awards 2019 برگزار شد و شاید مارو در پیش بینی مراسم اسکار بیش از پیش کمک کنه و شاهد برنده شدن Roma ـه Alfonso Cuaron به عنوان بهترین فیلم و کارگردان مراسم بودیم و یکی از بزرگترین سوپرایزهای مراسم Lady Gaga بود و جایزه ی مشترکش با Glenn Close به عنوان بهترین بازیگر زن سال گذشته برای فیلمهای  A Star Is Born و The Wife و باید دید در مرسام اسکار چه وضعیتی برای این دو رقم خواهد خورد.

Christian Bale هم بعد از گلدن گلوب و حالا این مراسم بنظر میاد بدست آوردن اسکارش دور از انتظار نباشه و برای فیلم Vice جایزه بهترین بازیگر مرد را بدست آورد. در زیر لیست کامل برندگان را ملاحضه میفرمایید :

بهترین فیلم

Black Panther
BlacKkKlansman
The Favourite
First Man
Green Book
If Beale Street Could Talk
برنده – Roma
Mary Poppins Returns
A Star Is Born
Vice

بهترین بازیگر مرد

برنده – Christian Bale – Vice
Bradley Cooper – A Star Is Born
Willem Dafoe – At Eternity’s Gate
Ryan Gosling – First Man
Ethan Hawke – First Reformed
Rami Malek – Bohemian Rhapsody
Viggo Mortensen – Green Book

بهترین بازیگر زن

Yalitza Aparicio – Roma
Emily Blunt – Mary Poppins Returns
برنده – Glenn Close – The Wife
Toni Collette – Hereditary
Olivia Colman – The Favourite
برنده – Lady Gaga – A Star Is Born
Melissa McCarthy – Can You Ever Forgive Me

بهترین نقش مکمل زن

Amy Adams – Vice
Claire Foy – First Man
Nicole Kidman – Boy Erased
برنده – Regina King – If Beale Street Could Talk
Emma Stone – The Favourite
Rachel Weisz – The Favourite

بهترین نقش مکمل مرد

برنده – Mahershala Ali – Green Book
Timothée Chalamet – Beautiful Boy
Adam Driver – BlacKkKlansman
Sam Elliott – A Star Is Born
Richard E. Grant – Can You Ever Forgive Me?
Michael B. Jordan – Black Panther

بهترین بازیگر مرد/زن جوان

برنده – Elsie Fisher – Eighth Grade
Thomasin McKenzie – Leave No Trace
Ed Oxenbould – Wildlife
Millicent Simmonds – A Quiet Place
Amandla Stenberg – The Hate U Give
Sunny Suljic – Mid90s

بهترین تیم بازیگری

Black Panther
Crazy Rich Asians
برنده – The Favourite
Vice
Widows

بهترین کارگردان

Damien Chazelle – First Man
Bradley Cooper – A Star Is Born
برنده – Alfonso Cuarón – Roma
Peter Farrelly – Green Book
Yorgos Lanthimos – The Favourite
Spike Lee – BlacKkKlansman
Adam McKay – Vice

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

Bo Burnham – Eighth Grade
Alfonso Cuarón – Roma
Deborah Davis and Tony McNamara – The Favourite
Adam McKay – Vice
برنده – Paul Schrader – First Reformed
Nick Vallelonga, Brian Hayes Currie, Peter Farrelly – Green Book
Bryan Woods, Scott Beck, John Krasinski – A Quiet Place

بهترین فیلمنامه اقتباسی

Ryan Coogler, Joe Robert Cole – Black Panther
Nicole Holofcener, Jeff Whitty – Can You Ever Forgive Me?
برنده – Barry Jenkins – If Beale Street Could Talk
Eric Roth and Bradley Cooper & Will Fetters – A Star Is Born
Josh Singer – First Man
Charlie Wachtel & David Rabinowitz and Kevin Willmott & Spike Lee – BlacKkKlansman

بهترین فیلمبرداری

برنده – Alfonso Cuarón – Roma
James Laxton – If Beale Street Could Talk
Matthew Libatique – A Star Is Born
Rachel Morrison – Black Panther
Robbie Ryan – The Favourite
Linus Sandgren – First Man

بهترین طراحی تولید

برنده – Hannah Beachler, Jay Hart – Black Panther
Eugenio Caballero, Barbara Enriquez – Roma
Nelson Coates, Andrew Baseman – Crazy Rich Asians
Fiona Crombie, Alice Felton – The Favourite
Nathan Crowley, Kathy Lucas – First Man
John Myhre, Gordon Sim – Mary Poppins Returns

بهترین تدوین

Jay Cassidy – A Star Is Born
Hank Corwin – Vice
برنده – Tom Cross – First Man
Alfonso Cuarón, Adam Gough – Roma
Yorgos Mavropsaridis – The Favourite
Joe Walker – Widows

بهترین طراحی لباس

Alexandra Byrne – Mary Queen of Scots
برنده – Ruth Carter – Black Panther
Julian Day – Bohemian Rhapsody
Sandy Powell – The Favourite
Sandy Powell – Mary Poppins Returns

بهترین گریم

Black Panther
Bohemian Rhapsody
The Favourite
Mary Queen of Scots
Suspiria
برنده – Vice

بهترین جلوه های ویژه

Avengers: Infinity War
برنده – Black Panther
First Man
Mary Poppins Returns
Mission: Impossible – Fallout
Ready Player One

بهترین انیمیشن

The Grinch
Incredibles 2
Isle of Dogs
Mirai
Ralph Breaks the Internet
برنده – Spider-Man: Into the Spider-Verse

بهترین فیلم اکشن

Avengers: Infinity War
Black Panther
Deadpool 2
برنده – Mission: Impossible – Fallout
Ready Player One
Widows

بهترین کمدی

برنده – Crazy Rich Asians
Deadpool 2
The Death of Stalin
The Favourite
Game Night
Sorry to Bother You

بهترین بازیگر مرد فیلمهای کمدی

برنده – Christian Bale – Vice
Jason Bateman – Game Night
Viggo Mortensen – Green Book
John C. Reilly – Stan & Ollie
Ryan Reynolds – Deadpool 2
Lakeith Stanfield – Sorry to Bother You

بهترین بازیگر زن فیلمهای کمدی

Emily Blunt – Mary Poppins Returns
برنده – Olivia Colman – The Favourite
Elsie Fisher – Eighth Grade
Rachel McAdams – Game Night
Charlize Theron – Tully
Constance Wu – Crazy Rich Asians

بهترین فیلم تخیلی/ترسناک

Annihilation
Halloween
Hereditary
برنده – A Quiet Place
Suspiria

بهترین فیلم خارجی

Burning
Capernaum
Cold War
برنده – Roma
Shoplifters

بهترین آهنگ

“All the Stars” – Black Panther
“Girl in the Movies” – Dumplin’
“I’ll Fight” – RBG
“The Place Where Lost Things Go” – Mary Poppins Returns
برنده – “Shallow” – A Star Is Born
“Trip a Little Light Fantastic” – Mary Poppins Returns

بهترین موسیقی

Kris Bowers – Green Book
Nicholas Britell – If Beale Street Could Talk
Alexandre Desplat – Isle of Dogs
Ludwig Göransson – Black Panther
برنده – Justin Hurwitz – First Man
Marc Shaiman – Mary Poppins Returns

بهترین سریال درام

برنده – The Americans 
Better Call Saul
The Good Fight
Homecoming
Killing Eve
My Brilliant Friend
Pose
Succession

بهترین بازیگر مرد سریالهای درام

Freddie Highmore – The Good Doctor
Diego Luna – Narcos: Mexico
Richard Madden – Bodyguard
Bob Odenkirk – Better Call Saul
Billy Porter – Pose
برنده – Matthew Rhys – The Americans 
Milo Ventimiglia – This Is Us

بهترین بازیگر زن سریالهای درام

Jodie Comer – Killing Eve
Maggie Gyllenhaal – The Deuce
Elisabeth Moss – The Handmaid’s Tale
برنده – Sandra Oh – Killing Eve
Elizabeth Olsen – Sorry for Your Loss
Julia Roberts – Homecoming
Keri Russell – The Americans

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریالهای درام

Richard Cabral – Mayans M.C
Asia Kate Dillon – Billions
برنده – Noah Emmerich – The Americans 
Justin Hartley – This Is Us
Matthew Macfadyen – Succession
Richard Schiff – The Good Doctor
Shea Whigham – Homecoming

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریالهای درام

Dina Shihabi – Jack Ryan
Julia Garner – Ozark
برنده – Thandie Newton – Westworld
Rhea Seehorn – Better Call Saul
Yvonne Strahovski – The Handmaid’s Tale
Holly Taylor – The Americans

بهترین سریال کمدی

Atlanta
Barry
The Good Place
The Kominsky Method
برنده – The Marvelous Mrs. Maisel 
The Middle
One Day at a Time
Schitt’s Creek

بهترین بازیگر مرد سریالهای کمدی

Hank Azaria – Brockmire
Ted Danson – The Good Place
Michael Douglas – The Kominsky Method
Donald Glover – Atlanta
برنده – Bill Hader – Barry 
Jim Parsons – The Big Bang Theory
Andy Samberg – Brooklyn Nine-Nine

بهترین بازیگر زن سریالهای کمدی

Rachel Bloom – Crazy Ex-Girlfriend
برنده – Rachel Brosnahan – The Marvelous Mrs. Maisel 
Allison Janney – Mom
Justina Machado – One Day at a Time
Debra Messing – Will & Grace (
Issa Rae – Insecure

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریالهای کمدی

William Jackson Harper – The Good Place
Sean Hayes – Will & Grace
Brian Tyree Henry – Atlanta
Nico Santos – Superstore
Tony Shalhoub – The Marvelous Mrs. Maisel
برنده – Henry Winkler – Barry 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریالهای کمدی

برنده – Alex Borstein – The Marvelous Mrs. Maisel 
Betty Gilpin – GLOW
Laurie Metcalf – The Conners
Rita Moreno – One Day at a Time
Zoe Perry – Young Sheldon
Annie Potts – Young Sheldon
Miriam Shor – Younger

بهترین مینی سریال

A Very English Scandal
American Vandal
برنده – The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story 
Escape at Dannemora
Genius: Picasso
Sharp Objects

بهترین فیلم تلویزیونی

Icebox
برنده – Jesus Christ Superstar Live in Concert 
King Lear
My Dinner With Hervé
Notes From the Field
The Tale

بهترین بازیگر مرد فیلم تلویزیونی/مینی سریال

Antonio Banderas – Genius: Picasso
برنده – Darren Criss – The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
Paul Dano – Escape at Dannemora
Benicio Del Toro – Escape at Dannemora
Hugh Grant – A Very English Scandal
John Legend – Jesus Christ Superstar Live in Concert

بهترین بازیگر زن فیلم تلویزیونی/مینی سریال

برنده – Amy Adams – Sharp Objects
Patricia Arquette – Escape at Dannemora
Connie Britton – Dirty John
Carrie Coon – The Sinner
Laura Dern – The Tale
Anna Deavere Smith – Notes From the Field

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد فیلم تلویزیونی/مینی سریال

Brandon Victor Dixon – Jesus Christ Superstar Live in Concert
Eric Lange – Escape at Dannemora
Alex Rich – Genius: Picasso
Peter Sarsgaard – The Looming Tower
Finn Wittrock – The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
برنده – Ben Whishaw – A Very English Scandal 

بهترین بازیگر نقش مکمل زن فیلم تلویزیونی/مینی سریال

Ellen Burstyn – The Tale
برنده – Patricia Clarkson – Sharp Objects
Penelope Cruz – The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
Julia Garner – Dirty John
Judith Light – The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story
Elizabeth Perkins – Sharp Objects

بهترین سریال انیمیشنی

Adventure Time
Archer
Bob’s Burgers
برنده – BoJack Horseman 
The Simpsons
South Park

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن