اینجا هستید :
خانه سینمایی اخبار سینمایی اخبار روز فیلمها لیست و تاریخ دقیق فیلم هایی که سال آینده (۲۰۱۸) اکران خواهند شد

لیست و تاریخ دقیق فیلم هایی که سال آینده (۲۰۱۸) اکران خواهند شد

سال آینده یکی از شلوغ ترین سال های سینماست و فیلم های زیادی قرار است در ۲۰۱۸ اکران شوند. مسئله ای که حالا به یکی از مشکلات جدی دوست داران فیلم و سینما تبدیل شده، تاریخ دقیق اکران های فیلم هاست و اینکه باید این تاریخ ها را به یاد بسپارند.

به گزارش آریافیلم، فیلم های زیادی برای اکران در سال آینده برنامه ریزی شده اند و ما برای راحتی کار شما و دوست داران و علاقمدان به سینما تاریخ مرتب اکران همه ی این فیلم ها را در این پست جمع کرده ایم و به این ترتیب می توانید بفهمید که تا اکران فیلم های مورد علاقه ی شما چقدر زمان باقیست. این لیست را برای دوستان خود بفرستید و در شبکه های اجتماعی ارسال کنید تا آن ها نیز از آن بهره ببرند.

ماه ژانویه

Friday, January 5

Insidious: Chapter 4

Friday, January 12

The Commuter

Paddington 2

White Boy Rick


Friday, January 19

Den of Thieves

Horse Soldiers

Friday, January 26

Extinction

Midnight Sun

Proud Mary


ماه فوریه

Friday, February 2

Cadaver

Friday, February 9

Fifty Shades Freed

Maze Runner: The Death Cure

Peter Rabbit

Wednesday, February 14

Game Night

Friday, February 16

Black Panther

Friday, February 23

Pacific Rim 2

Winchester


ماه مارس

Friday, March 2

Red Sparrow

Friday, March 9

Gringo

A Wrinkle in Time

The Intouchables (2018)

Friday, March 16

Tomb Raider

Friday, March 23

Action Point

Anubis

Robin Hood (2018)

Sherlock Gnomes

Isle of Dogs

Friday, March 30

Ready Player One


ماه آپریل

Friday, April 6

Magic Camp

The Pact

A Quiet Place

Friday, April 13

New Mutants

Friday, April 20

Rampage

Tully


ماه می

Friday, May 4

Avengers: Infinity War

Friday, May 11

Life of the Party

Friday, May 18

Slenderman

Untitled LAIKA Project

Friday, May 25

Star Wars: Untitled Han Solo Film


ماه ژوئن

Friday, June 1

Deadpool 2

Friday, June 8

Ocean’s 8

Transformers: Bumblebee (Official Title TBD)

Friday, June 15

The Incredibles 2

Friday, June 22

Jurassic World 2 (Official Title TBD)

Friday June 29

Barbie

Tag


ماه جولای

Wednesday, July 4

The Purge 4 (Official Title TBD)

Friday, July 6

Ant-Man and the Wasp

The Spy Who Dumped Me

Friday, July 13

Hotel Transylvania 3

The Nun

Skyscraper

Friday, July 20

Alita: Battle Angel

Mamma Mia: Here We Go Again!

Friday, July 27

Mission: Impossible 6 (Official Title TBD)


ماه آگوست

Friday, August 3

Holmes & Watson

The Predator

Friday, August 10

Amusement Park

Meg

The Nightingale

Scarface (2018)

Friday, August 17

Captive State


ماه سپتامبر

Friday, September 14

The Darkest Minds

The Equalizer 2 (Official Title TBD)

Smallfoot

Friday, September 21

Goosebumps 2 (Official Title TBD)

Friday, September 28

The Kid Who Would Be King

Night School

A Star Is Born (2018)


ماه اکتبر

Friday, October 5

Venom

Friday, October 12

First Man

Friday, October 19

The Girl in the Spider’s Web

Jungle Book: Origins


ماه نوامبر

Friday, November 2

Dark Phoenix

Mulan (Disney)

Friday, November 9

Bad Boys for Life

Dr. Seuss’ The Grinch

Friday, November 16

Fantastic Beasts 2 (Official Title TBD)

Widows

Wednesday, November 21

Ralph Breaks the Internet: Wreck-It Ralph 2

Untitled Zemeckis/Carell Project


ماه دسامبر

Friday, December 14

Untitled Animated Spider-Man Movie

Mortal Engines

Friday, December 21

Aquaman

Tuesday, December 25

Bohemian Rhapsody

Mary Poppins Returns

خبرهای مرتبط با این خبر...

فیلم برداری Paddington 2 شروع شد:Hugh Grant و Brendan Gleeson به جمع بازیگران اضافه شدند... یکی از فیلم های ارام بخش که در خاطره ها می ماند نسخه اول فیلم Paddington بود که یک فیلم جذاب و خنده دار خانوادگی بود و به تمام کسانی که بچه دارند پیشن...
انتشار تاریخ پخش ۶ فیلم توسط ۲۰th Century Fox انتظار نداشته باشید ۲۰th Century Fox به این زودی ها از ساختن فیلمهای ابرقهرمانی کناره گیری کند. با اینکه استودیو از این به بعد با موج جدیدی از فیلم ها...
تریلر فیلم ترسناک The Purge: Election Year منتشر شد به گزارش آریافیلم ، سری فیلمهای The Purge از اون دسته فیلمهای ترسناکی بود که چشم انداز قابل توجه و مثبتی رو میشد نسبت به قسمت دوم اون The Purge: Anarc...
صحبت های Tom Cruise درباره ی فیلم جدیدش Top Gun 2 فیلم Top Gun در سال ۱۹۸۶ به کارگردانی Tony Scott کارگردان معروف انگلیسی ساخته و اکران شد. این فیلم توانست از استقبال بسیار خوبی برخوردار شود و بعد ها ...
فیلم Mulan در سال ۲۰۱۸ اکران خواهد شد اولین بار در سال ۲۰۱۵ Disney اعلام کرده که دارد بر روی فیلم Mulan  کار میکند و در اوریل ۲۰۱۵ Disney اعلام کرد که دارد ۵ عدد از انیمیشن های شاه و پریون...
Winston Duke در نقش MBaku شخصیت شرور فیلم Black Panther بازی خواهد کرد... زندگی برای پادشاه واکاندا به هیچ عنوان اسون تر نخواهد شد این حرفی بود که کارگردان فیلم Black Panther اقای Ryan Coogler گفت او بعد از اینکه اعلام کرد چ...

درباره نویسنده

۱ دیدگاه

  1. soren

    عجب سالی بشه

ارسال دیدگاه