اخبار روز فیلمها

لاشانا لینچ بازیگر No Time to Die تایید کرد مامور ۰۰۷ بعدی است

تابستان گذشته این خبر منتشر شد که در فیلم No Time to Die «زمانی برای مردن نیست» جیمز باند دیگر عنوان ۰۰۷ را در اختیار ندارد و در عوض آن را به شخصیت جدیدی با بازی لاشانا لینچ (Lashana Lynch) واگذار می‌کند. این اولین باری است که یک زن یا یک شخصیت سیاهپوست مامور ۰۰۷ شده است. اگر چه این گزارش‌ها در رسانه‌ها پخش شدند، اما لینچ هرگز به صورت مستقیم به آن‌ها اشاره نکرد. در نهایت مشخص شد که شخصیت او عنوان ۰۰ را خواهد داشت، اما اینکه چه عددی پس از آن قرار بگیرد هنوز مشخص نبود. اکنون لینچ این اخبار را تایید کرده و در مورد دلیلش برای بازی در این نقش و چگونگی مقابله با نظرات منفی در اینترنت در رابطه با این خبر اظهار نظر کرده است.

لینچ درباره نگرانی خودش از پیوستن به این سری گفته و اینکه می‌ترسیده پشت سر مرد داستان گم شود. کارگردان کری جوجی فوکونوگا (Cary Joji Fukunaga) و تهیه‌کننده باربارا بروکولی (Barbara Broccoli) به این بازیگر آرامش خاطر دادند، و به او گفته‌اند نظرشان با او یکی است و می‌خواهند شخصیتی بسازند که در تضاد مستقیم با باند و سابقه او قرار دارد. لینچ همچنین با فیلمنامه‌نویس فیبی والر بریج (Phoebe Waller-Bridge) همکاری کرده که فیلمنامه را بازنویسی کرده بود. لینچ در این باره گفته:

شخصیتی که خیلی سخت و محکم باشه دقیقا مخالف چیزیه که من قبول دارم. من نمی‌خواستم فرصتی که با نومی در اختیارم قرار داده شده رو از دست بدم. در هر پروژه که در‌ اون حضور دارم، صرف‌نظر از بودجه یا ژانر، تجربه سیاهپوستی که ارائه میدم باید ۱۰۰ درصد قابل قبول باشه. من یک زن سیاهپوست هستم، اگه بازیگر سیاهپوست دیگه‌ای هم برای این نقش انتخاب می‌شد همین حملات به اون می‌شد. من از این خوشحالم که توی یک اتفاق خاص و بزرگ دخیل هستم.

فیلم No Time to Die قرار است در تاریخ ۲ آوریل ۲۰۲۰ اکران شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن