اخبار فیلم

قرار گرفتن Guillermo del Toro در دنیای Man of Steel ؟!!

 

اگر بخواهیم برای هر ژانر یک ابر نام و سردمدار انتخاب کنیم ، مسلما Guillermo del Toro به سبب کارهایی که در گذشته انجام داده است در یکی از این لیست ها قرار خواهد گرفت . ژانر ابرقهرمانان و علمی تخیلی یکی از مکان هایست که Guillermo del Toro بخوبی با آن آشنایی دارد و درست است که وی فیلمهایی همچون Blade II و Hellboy را کارگردانی کرده ، اما طرفداران و عاشقان سینما بیشتر منتظرند تا در این دنیایی که سینما توسط Marvel و DC احاطه شده است ، این نام را بروی یکی از پروژ های معروف کمیک بوک مشاهده کنند . Guillermo del Toro در گذشته اعلام کرده بود که برنامه هایی برای کمیک بوک Justice League Dark دارد که این پروژه بر می گردد به Warner Bros و دنیای DC و از آنجا که خالق Pacific Rim از مردان گذر در زمان می باشد بدلیل کار کردن بروی چندین پروژه ی متفاوت اخبار کمتری در مورد Justice League Dark شنیده ایم .

حال جدا از اینکه در این رقابت بودن با دل تورو Marvel پیروز اصلی بوده یا Warner Bros ، وی در گذشته گفته بود که مشغول نوشتن فیلمنامه ی Justice League Dark می باشد و در عین حال منتظر نویسنده ی ویژه ی دوم اش است تا به پروژه بپیوندد و فیلمنامه را به اتمام برساند . اما بتازگی Guillermo del Toro اعلام داشت پروسه ی کار بروی این پروژه همچنان درحال انجام شدن است اما این پروژه باید در دنیایی که بتازگی Warner Bros قصد ایجاد کردن در فضای DC دارد ، قرار بگیرد . صحبت های کامل وی را در ادامه می توانید بخوانید :” ما همچنان مشغول نوشتن فیلمنامه هستیم و امیدوارم بزودی این اتفاق بیفته ، اما هنوز تاریخ اکرانی مشخص نشده است . حق امتیاز این پروژه همچنان در دستان Warner Bros قرار داره و آنها مشغول برنامه ریزی برای کل یا یک دنیای واحد DC می باشند ، تمام ابر قهرمانان ، تمام افسانه ها درون آن قرار داشته باشند و Justice League Dark نیز بخشی از این برنامه است . Warner Bros برای تمام محیط ها مثل تلویزیون و سینما برنامه دارد و ما هم باید در این دنیا گنجانده بشیم “.

جای تعجبی نیست که Warner Bros نیز در تلاش است تا دنیایی مانند Marvel بوجود آورد یا حتی بنظر می رسد دنیایی بزرگتر اما این کمپانی یه چند سالی می شود که دارای برنامه های مشخصی شده که آنچنان هم مسیر معلومی ندارند و یا دارند و می خواهند بیشتر پنهان بماند . با موفقیتی که فیلم Man of Steel کسب کرد و اگر فیلم مهم Batman vs. Superman نیز موفق واقع شود ، ممکن است بالاخره کمپانی Warner Bros مسیر درستش را پیدا کند یا برای عموم اعلام کند و احتمال می رود چراغ سبز برای ساخت Justice League Dark بستگی به این دارد که داستانش با این دنیای DC یا همان دنباله های Man of Steel سازگار باشد یا خیر . به شخصا اعتقاد دارم حضور Guillermo del Toro در این دنیای DC بسیار تاثیر گذار خواهد بود و کمپانی Warner Bros هرگز نباید چنین مهره ی مهمی را از دست بدهد چون تا آخر Zack Snyder و David S. Goyer یا حتی Christopher Nolan نمی توانند به تنهایی چنین دنیای بزرگی را خلق کنند . اما مشکل اصلی یا ترس بیشتر اینست که مارول بخاطر دو دنیای انتقام جویان و محافظین کهکشان قادر به ساخت فیلمهای دیگر یا دنیا های دیگر نمی باشد و با وجود اینکه مشخصا فضای قدرت Warner Bros بسیار بیشتر از Marvel است ولی در این موقعیت باید آنرا با DC سنجید . در نهایت احتمال ساخت فیلمهایی برای Wonder Woman و Flash بسیار بیشتر از دیگر کارکتر ها است و تنها باید دید چه می شود .

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن