اخبار فیلم

قرار است Will Smith در فیلم Gemini Man اثر جدید Ang Lee با خودش بجنگد!

یکی از داستان هایی که مدت های زیادی است در هالیوود دست به دست می شود و چند سالی می شود خیلی ها تلاش کردند آن را به فیلم تبدیل کنند و هنوز هیچکس موفق به انجام آن نشده، داستان Gemini Man است. حالا خبر هایی منتشر شده که به نظر می رسد بالاخره کسانی پیدا شده اند که عزم خود را برای ساخت این فیلم جزم کرده و رهبری این گروه را بر عهده ی Ang Lee کارگردان شناخته شده ی تایوانی گذاشته اند.

به گزارش آریافیلم، به نظر می رسد سرانجام شرکت Skydance با اطمینان به سوی ساخت فیلم Gemini Man پیش می رود و قرار است این فیلم هیجانی و اکشن سرانجام ساخته شود. در طول هفته های گذشته صحبت های زیادی درباره کارگردان این فیلم مطرح شده بود و گفته می شد که گزینه اول برای قبول کارگردانی Ang Lee است، کسی که فیلم های Life of Pi و Bill Lynn’s Long Half-Time Walk را در کارنامه خود دارد.

سرانجام امروز سایت هالیوود ریپورتر خبری را منتشر کرده که بر اساس آن Will Smith برای بازی در نقش اول فیلم انتخاب شده و با او صحبت هایی شده. نکته ای که درباره نقش Smith در این فیلم وجود دارد این است که او باید دو ورژن از خود را در این فیلم بازی کند، در واقع این نقش با .رژن پیر خود در فیلم روبرو می شود و …

در دو دهه ی گذشته بار ها این داستان بین اشخاص مختلف در هالیوود دست به دست شده. در سال ۱۹۹۷ شرکت Disney برای ساخت این فیلم علاقه نشان داد و Darren Lemke و Tony Scott برای کارگردانی و Don Murphy به عنوان تهیه کننده انتخاب شدند  که البته سرانجام این اتفاق نیفتاد. چند سال بعد از آن گروهی از فیلمنامه نویسان بر روی آن کار کردند، Brian Helgeland و Andrew Niccol و David Benioff که البته این ها هم کار به جایی نبردند.

حالا باید ببینیم که این طلسم چند ساله شکسته می شود یا خیر.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن