اخبار فیلم

قرار است Dolph Lundgren نقش یکی از کاراکتر های منفی فیلم Aquaman را بازی کند

این روز ها یکی از فیلم هایی که خبر های زیادی درباره آن می شنویم فیلم Aquaman یکی از فیلم های دنیای DC است که درباره ی یکی از شخصیت های اصلی Justice League می باشد. کارگردانی این فیلم را James Wan بر عهده دارد و بازیگر نقش اصلی آن یا همان Aquaman هم Jason Momoa خواهد بود.

به گزارش آریافیلم، James Wan کارگردان فیلم Aquaman برای یک از شخصیت های این فیلم بازیگری مناسب پیدا کرده است. او در نظر دارد Dolph Lundgren بازیگر فیلم های اکشن Rocky IV و مجموعه ی Expendables یکی از کاراکتر های منفی فیلم را بازی کند. به نقل از سایت هالیوود ریپورتر Lundgren در این فیلم قرار است نقش King Nereus را بازی کند که درواقع از خانه ی پدری Mera است و یک جنگجوی بزرگ است. او ادعای نامزدی و ازدواج با Mera را دارد.

در این فیلم همچنین Jason Momoa به عنوان کاراکتر نقش اول فیلم، Aquaman، حضور دارد و این اولین فیلم اوست که به عنوان نقش اول انتخاب می شود. در این فیلم Amber Heard نقش Mera ، عشق Aquaman را بازی می کند و Temuera Morrison به عنوان پدر و Nicole Kidman به عنوان مادر او در این فیلم بازی می کنند.

همچنین Willem Dafoe در این فیلم جضور دارد که نقش دست راست Aquaman و مشاور باهوش او را بازی می کند و همچنین Nuidis Vulko که البته در این فیلم حضور ندارد و اولین بار در Justice League بازی خواهد کرد.

در قسمت آدم بد های فیلم هم Yahya Abdul-Mateen به عنوان دشمن اول Aquaman یعنی Black Manta بازی می کند و Patrick Wilson نیز به عنوان Orm Marius برادر ناتنی Aquaman حضور دارد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. من آخرش متوجه نشدم Aquaman قدرت خاصی داره یا نه فقط یه جایی خوندم که میتونه با حیوانات حرف بزنه ولی نمیدونم درسته یا نه درستم باشه همچین توانایی خاصی هم نیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن