این توافق چندساله درست یک هفته بعد از اینکه لاوکرفت کانتری (Lovecraft Country) سریال شبکه اچ پی او کنسل شد، حاصل شد.

میشا گرین (Misha Green) سازنده سریال کنسل شده شبکه اچ بی او ، لاوکرفت کانتری یک قرارداد بزرگ و چند جانبه با اپل تیوی پلاس امضا کرد.این قرارداد نویسنده ، کارگردان وتهیه کننده رو برای ساخت پروژه های کوچک زیادی قادر میسازه.اخبار مربوط به این قرارداد  درست یک هفته بعد از کنسل سریال لاوکرفت کانتری با بازی Jurnee Smollett  و  Jonathan Majors توسط اچ بی او بعد از فصل اول پخش شد. زمانی که فصل اول کنسل شد ،گرین درحال توسعه فصل دوم این سریال درام ترسناک به اسم Supremacy بود.

گرین اخیرا برنامه خود را برای فصل 2 فاش کرد که شامل نقشه ای از نسخه جدید آمریکا با عنوان “کشورهای حاکم آمریکا” هست.گرین همچنین طعنه زد که زامبی ها قرار بود برای فصل دوم درگیر بشن که برای طرفداران ژانر وحشت لذت بخشته. باعث نا امیدیه که گرین موفق به غافلگیر کردن هواداران با یک فصل دوم بسیار پیچیده نشد.اما گرین هنوز خیلی در کارش مشغول به نظر می رسه. گرین قراره فیلم جدید Tomb Raider  رو برای اپل تیوی پلاس کارگردانی کنه. که قراره اولین فیلم سینمایی بلندش باشه . همچین قراره به عنوان نویسنده دو فیلم دیگر هم با اپل تیوی پلاس همکاری کنه.اولی یه فیلم اکشن با بازی جنیفر لوپز به اسم The Mother و دومی یک بازسازی از فیلم  Cleopatra Jones محصول  1973 است.

اگرچه تا حالاهیچ عنوانی در اپل تیوی پلاس با نام گرین اعلام نشده ولی در اینده اعلام میشه. گرین همچنین در ساخت سریال Underground  با Joe Pokaski همکاری کرده.هرچند لاوکرفت کانتری شاید برای همیشه کنسل شده باشه اما مطمئنا اینده ی حرفه ای، درخشان و بزرگی در انتظار گرین هست.

دیدگاهتان را بنویسید