اخبار روز فیلمهاکامیک

فیلم Superman: ملاقات مایکل بی جردن با وارنر برای بازی در نقش اصلی

استودیوی برادران وارنر هنوز نمی‌داند چه رویکردی نسبت به Superman «سوپرمن» داشته باشد. آن‌ها رویکرد تاریک و رنج‌دیده را با فیلم‌های Man of Steel «مرد پولادین» و Batman v Superman «بتمن در برابر سوپرمن» ساخته زک اسنایدر (Zack Snyder) ارائه کردند اما به موفقیت نرسیدند. این باعث شده سوپرمن در برزخی گیر بیفتد که هیچ مسیر روشنی پیش رو ندارد.

برادران وارنر تصمیم گرفته داستان سوپرمن را به شکلی با دنیای امروزی ارتباط دهد. این استودیو با جی جی آبرامز (J.J. Abrams) ملاقاتی در این زمینه داشته است. همچنین مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) ایده جدیدی برای این فیلم با حضور خودش در نقش اصلی به استودیو ارائه داده است. البته با توجه به اینکه جردن تقویم کاری شلوغی طی سال‌های آینده دارد و فیلمبرداری چنین فیلمی تا چند سال آینده شروع نخواهد شد، احتمال حضور جردن در این نقش خیلی کم است.

نکته دیگر اینکه هنری کویل (Henry Cavill) بازیگر نقش سوپرمن هنوز قصد ندارد این نقش را رها کند. اما اگر قرار باشد فیلم Superman بعدی تا سال ۲۰۲۳ اکران نشود، فاصله بیش از ۶ ساله بین آن و Justice League می‌افتد که اصلا برای استودیو منطقی و قابل قبول نیست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن