انتخاب بازیگرکامیک

فیلم Spider-Man 3 پیتر پارکرهای قبلی و دکتر اختاپوس را برمی‌گرداند

امروزه اخبار زیادی درباره فیلم‌های کامیک‌بوکی توسط طرفداران و با توجه به تصاویر لورفته از پشت‌صحنه منتشر می‌شوند. مثلا اینکه آلفرد مولینا (Alfred Molina) دوباره نقش دکتر اختاپوس را در فیلم Spider-Man 3 «مرد عنکبوتی ۳» بازی خواهد کرد. اما اخبار مهم‌تری برای شما داریم، چون همه بازیگران سری‌های قبلی قرار است دوباره برگردند.

درست مانند الکترو با بازی جیمی فاکس (Jamie Foxx)، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در نقش پیتر پارکر و کرستن دانست (Kirsten Dunst) در نقش مری جین دوباره در این فیلم برخواهند گشت.

همچنین اگر سونی بتواند با توبی مگوایر (Tobey Maguire) به توافق برسد او هم دوباره نقش پیتر پارکر را در این فیلم بازی خواهد کرد. در صورتی که شرایط دوران بارداری مشکلی برای اما استون (Emma Stone) به وجود نیاورد، او هم دوباره نقش گوئن استیسی را در این فیلم بازی می‌کند.

به نظر می‌رسد سومین فیلم مرد عنکبوتی با بازی تام هالند (Tom Holland) واقعا قرار است مانند انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse «مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» وارد دنیاهای موازی شود.

جان واتس (Jon Watts) دوباره کارگردانی این فیلم را برعهده دارد و در آن همچنین شاهد حضور مجدد زندیا (Zendaya)، ماریسا تومی (Marisa Tomei)، جیکوب باتالون (Jacob Batalon) و تونی روُلوری (Tony Revolori) خواهیم بود. دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در این فیلم نقش استاد پیتر پارکر را ایفا خواهد کرد.

سونی قصد دارد این دنباله ابرقهرمانی را در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ در سینماها اکران کند. فیلم قبلی یعنی Spider-Man: Far from Home در مسیر تبدیل شدن به پرفروش‌ترین فیلم مرد عنکبوتی توانست فروشی بیش از ۱ میلیارد دلار داشته

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن