اخبار فیلماکران آینده

فیلم Gemini Man ساخته Ang Lee در ۲۰۱۹ منتشر می‌شود

بعد از گذراندن بیست سال در جهنم تولید، به فیلم هیجانی علمی-تخیلی Gemini Man یک تاریخ انتشار ثابت داده شد. کارگردان و بازیگر اصلی انتخاب شده‌اند اما کمی زمان خواهد برد تا فیلم به سینماها بیاید.

به گزارش آریافیلم، با اینکه فیلم با سریالی از سال ۱۹۷۶ ساخته NBC هم نام است، این یک پروژه اصیل است که از دهه‌ی ۹۰ در دست تولید بوده است. ایده اصلی به اندازه‌ای ساده است که میتوان به راحتی خلاصه کرد: بهترین قاتل دنیا درحال پیر شدن است پس رؤسای او تصمیم می‌گیرند او را با ساخت یک کلون از او و مامور کردن آن برای کشتنش او را از بین ببرند. با اینکه ایده ساده و ظریف است اما از سال ۱۹۹۷ که Disney ساخت آن را با کارگردانی Tony Scott به عهده گرفت. در قفسه خاک می‌خورد که ناگهان در آپریل گذشته بعد از اینکه Ang Lee برای کارگردانی آن انتخاب شد، دوباره جان گرفت. که فقط چند روز بعد Will Smith نیز برای نقش اول فیلم انتخاب گردید.

 

Gemini Man

 

حالا که فیلم دوباره جان گرفته، به گفته Deadline، استودیوی Paramount Pictures تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ را برای آن انتخاب کرده که آنقدر از نظر زمانی دور است که زمان عرضه‌ای از استودیوی بزرگی در آن بازه‌ی زمانی دیده نمی‌شود. اما حداقل قدمی به جلو برای تحقق این فیلم است.

یکی از دلایلی که ساخت این فیلم متوقف می‌شد عدم پیشرفت کافی جلوه‌های ویژه برای ساخت صحنه جنگ شخصیت اصلی با خودش بود. با اینکه این مشکل با تکنولوژی امروز وجود ندارد اما ساخت فیلمی با درونمایه‌ی پیر علیه جوان دیگر تازگی ندارد و فیلمهایی مانند Looper و Logan اینکار را با روشی جالب انجام داده‌اند.

اما هنوز این احتمال وجود دارد که فیلم اکشن خوبی از آب در بیاید. Smith به راحتی می‌تواند نقش Gemini پیر را بازی کند، و نقش Gemini جوان را نیز به احتمال زیاد (البته به کمک افکتهای کامپیوتری) می‌تواند ایفا کند. با اینکه Lee بیشتر برای درامهایش مانند Life of Pie شناخته شده است. کار او بر روی Crouching Tiger, Hidden Dragon نشان می‌دهد که او می‌تواند از پس صحنه‌های پیچیده‌ی اکشن بربیاید. پس اگر فیلم با مانع دیگری مواجه نشود برای اکتبر ۲۰۱۹ منتظر آن باشید.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن