اخبار روز فیلمهاکامیک

فیلم Deadpool 3 با نویسندگان جدید ساخته خواهد شد

به نظر می‌رسد محبوب‌ترین مزدور مارول سرانجام به سینماها برخواهد گشت. از زمانی که دیزنی شرکت فاکس را تصاحب کرد، اطلاعاتی درباره Deadpool «ددپول» منتشر نشده است. بسیاری از مخاطبان فکر می‌کردند یک فیلم ریت R برای این فرنچایز خانوادگی مناسب نیست، اما به نظر می‌رسد مارول و دیزنی قصد دارند Deadpool 3 را با حضور رایان رینولدز (Ryan Reynolds) و با رده سنی بالای ۱۷ سال بسازند.

البته این بار وظیفه نویسندگی برعهده افراد جدیدی خواهد بود. دیزنی و رینولدز خواهران Wendy Molyneaux  و  Lizzie Molyneaux-Loeglinرا برای نوشتن فیلمنامه این دنباله انتخاب کرده‌اند. این دو خواهر قبلا روی سریال Bob’s Burgers محصول فاکس کار کرده‌اند و سریال جدیدشان The Great North سال ۲۰۲۱ از شبکه فاکس پخش خواهد شد.

نویسندگی دو فیلم قبلی این فرنچایز پرفروش برعهده رت ریس (Rhett Reese) و پال ورنیک (Paul Wernick) بوده و این اولین باری است که این دو در یک فیلم Deadpool هیچ نقشی ندارند.

همچنین هنوز کارگردانی برای این فیلم انتخاب نشده است. تیم میلر (Tim Miller) اولین فیلم را کارگردانی کرد و در ابتدا قرار بود کارگردان فیلم دوم هم باشد، اما به دلیل اختلاف با رینولدز از ادامه حضور در این پروژه انصراف داد. دیوید لیچ (David Leitch) کارگردانی فیلم دوم را برعهده گرفت و بسیاری انتظار داشتند او برای فیلم سوم هم برگردد. اما با توجه به اینکه او به کارگردان مطرحی در هالیوود تبدیل شده و تقویم کاری شلوغی دارد، احتمالا فیلم سوم به کارگردان دیگری سپرده خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن