اخبار روز فیلمها

فیلم Cats در گیشه احتمالا ۱۰۰ میلیون ضرر خواهد کرد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، ساخته جدید تام هوپر (Tom Hooper) یعنی فیلم Cats «گربه ها» احتمالا در گیشه چیزی حدود ۱۰۰ میلیون دلار ضرر برای یونیورسال به بار خواهد آورد. این فیلم پس از فروش ضعیف ۶٫۵ میلیون دلاری در اولین هفته اکران خود باعث شد تا چنین احتمالاتی پیش روی یونیورسال قرار بگیرند. البته جای تعجب نیست که چرا از فیلم Cats با این بودجه عظیم استقبال نشد. زیرا به شخصه با وجود فیلمی مثل Star Wars: The Rise of Skywalker «جنگ ستارگان: خیزش اسکای‌واکر» و انیمیشنی مثل Frozen II «یخ‌زده ۲» روی پرده سینما، به هیچ عنوان سراغ فیلمی مثل Cats نخواهم رفت.

یونیورسال انتظار داشت فیلم Cats موفقیتی همانند فیلم The Greatest Showman «بزرگترین شومن» را برایش به ارمغان بیاورد چرا که فیلم The Greates Showman با وجود فیلم Star Wars: Last Jedi «جنگ ستارگان: آخرین جدای» در اولین هفته اکران خود توانست فروش قابل قبول ۱۹ میلیون دلاری داشته باشد و در نهایت با فروش جهانی ۴۳۴ میلیون دلاری به کار خود پایان داد. اما فیلم Cats با وجود بودجه عظیم ۱۰۰ میلیون دلاری خود توانسته تنها ۳۸ میلیون دلار فروش جهانی داشته باشد که با توجه به نمرات ضعیفی که از سوی منتقدان دریافت کرد، یک شکست کامل برای یونیورسال محسوب می شود.

شکست فیلم Cats تقریبا از انتشار اولین تریلر خود مشخص بود چرا که بازیگران مطرحی همچون جیمز کوردن (James Corden)، تیلور سوییفت (Taylor Swift)، جودی دنچ (Judi Dench)، جنیفر هادسون (Jennifer Hudson) و ادریس آلبا (Idris Elba) در قامت گربه آن هم با آن شکل و شمایل به معنای واقعی کلمه افتضاح بود. اما پس از منتشر شدن نقد های اولیه این فیلم توسط سایت راتن تومیتوز و کسب نمره افتضاح ۲۰% از سوی این سایت، مشخص شد که ما کاملا با یک فیلم کاملا افتضاح و آشغال سر و کار داریم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن