اخبار فیلم

فیلم Bride of Frankenstein جدیدترین پروژه Universal کارگردان خود را پیدا کرد:Bill Condon

به نظر می رسد حالا بنا بر اخبار منتشر شده قرار است دومین فیلم هیولایی شرکت Universal کارگردان خود را پیدا کند. همه چیز بر می گردد به یکی دو سال پیش که این شرکت تصمیم گرفت یک دنیای هیولایی ایجاد کند و فیلم هایی به هم مرتبط بسازد. این فیلم ها که همگی تحت نظارت Alex Kurtzman (نویسنده و تهیه کننده) و Chris Morgan ساخته خواهند شد پروژه جدید Universal خواهند بود.

به گزارش آریافیلم، خبر های جدید از دنیای هیولایی Universal منتشر شده و مربوط هستند به فیلم جدید این پروژه که به نظر می رسد به طور رسمی کارگردان خود را پیدا کرده است. اولین فیلم این مجموعه The Mummy که به کارگردانی Kurtzman ساخته می شود تنها فیلمی است که بر روی آن کار می شود و در حال ساخت است. حالا اخباری از سایت Deadline منتشر شده است مبنی بر اینکه Bill Condon فیلمساز معروف که با موفقیت چشمگیر فیلم جدید خود Beauty and the Beast این روز ها خیلی مطرح است در حال مذاکره برای قبول کارگردانی Bride of Frankenstein می باشد که به این ترتیب این دومین فیلم هیولایی شرکت Universal خواهد شد.

Condon که برای کارگردانی Bride of Frankenstein انتخاب شده تجربه های زیادی در فیلم های blockbuster داردو او فیلم های Beauty and the Beast و Dreamgirls و دو قسمت آخر مجموعه ی Twilight را در کارنامه خود دارد که کارنمه موفقی حساب می شود. او همچنین در حوزه ی فیلم های درام هم تجربیاتی دارد، مثل فیلم Mr. Holmes و Gods and Monsters، فیلمی که Condon با آن توانست نامزد دریافت جایزه اسکار برای بهترین فیلمنامه اقباسی شود و موضوع آن درباره زندگی James Whale کارگردان مشهور هالیوود است، کسی که اتفاقا فیلم اصلی Bride of Frankenstein را ساخته، پس یک ارتباط قوی بین این فیلم و Condon وجود دارد. حال باید صبر کنیم تا ببینیم چه اخبار جدیدی از این فیلم منتشر خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن