اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

ساخت فیلم Joker با بازی Joaquin Phoenix رسما تایید شد

حالا رسما دو Joker در سینمای کنونی وجود خواهند داشت. قبلا اعلام شده بود Joaquin Phoenix برای بازی در فیلم مستقل Joker با شرکت Warner Bros قرارداد بسته، و حالا خبرها حاکی از این است که ساخت این فیلم از ماه سپتامبر پیش رو آغاز خواهد شد. حدودا یک سال پیش بود که شایعه شد Warner Bros قرار است فیلمی مستقل درباره ی گذشته ی Joker به کارگردانی و نویسندگی Todd Phillips بسازد که جزو دنیای سینمایی DC به حساب نمی آید، اما تمرکزش بیشتر روی شخصیت های کامیکی خواهد بود. Phoenix در ماه فوریه گذشته برای حضور در این نقش مذاکراتی داشت، اما نمی شد با اطمینان گفت این نقش را پذیرفته، همان طور که پس از مذاکرات زیاد با Marvel برای حضور در نقش Doctor Strange درنهایت آن نقش را نپذیرفت.

اما حالا رسما اعلام شده قرارداد او برای بازی در نقش Joker در این فیلم فعلا بدون نام نهایی شده است. کارگردانی این فیلم برعهده ی Todd Phillips کارگردان سه گانه ی The Hangover و فیلم جنایی War Dogs خواهد بود که در نوشتن فیلمنامه هم با Scott Silver همکاری داشته است. فیلم اینطور توصیف شده: کاوش در زندگی مردی که توسط جامعه نادیده گرفته شده که این کاوش نه تنها مطالعه ای ریزبینانه بر شخصیت اوست، بلکه یک داستان خطرناک و هشداردهنده نیز هست.

بودجه این پروژه حدود ۵۵ میلیون دلار خواهد بود، که خیلی کمتر از فیلم های ابرقهرمانی دیگر است و ریسک ساختن آن بیشتر از اقتباس های ریت R کمپانی Fox برای ساخت فیلم های Deadpool و Logan خواهد بود. هنوز معلوم نیست این فیلم هم با ریت R ساخته شود، اما قطعا در لحن و محتوا تاریک تر و نوآورانه خواهد بود و بیشتر شبیه یک فیلم جنایی است تا یک فیلم ابرقهرمانی.

Warner Bros هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم مشخص نکرده، اما ممکن است این فیلم برای اکران در اواخر سال ۲۰۱۹ آماده شود. ممکن است در مراسم کامیک کان امسال تاریخ اکران فیلم اعلام شود، اما شاید هم این استودیو فعلا خبری در این مورد فاش نکند. با تغییرات مدیریتی در استودیوی Warner Bros آن ها دیگر خیلی زود تاریخ اکران فیلم های آینده شان را اعلام نمی کنند، چیزی که به نظر باعث شکست فیلم های آن ها به دلیل تولید سریع و بی کیفیت در چند سال اخیر شده بود.

این استودیو همچنین یک فیلم مستقل برای Joker با بازی Jared Leto خواهد ساخت، اما فعلا اولویت با فیلم Phoenix است. البته تضمینی وجود ندارد که ساخت آن فیلم با بازی Leto اتفاق بیفتد، و همان طور که در اینجا به اطلاع شما رساندیم، این بازیگر برای بازی در اسپین‌آف Spider-Man یعنی فیلم Morbius قرارداد بسته، پس منتظر نبوده تا نوبتش برای بازی در فیلمی جدید از دنیای DC فرا برسد.

وقتی خبر ساخت این فیلم مستقل اعلام شد، قرار بود Martin Scorsese به عنوان تهیه کننده با پروژه همکاری کند. فعلا چنین اتفاقی نخواهد افتاد، اما Emma Tillinger تهیه کننده ی فیلم The Wolf of Wall Street ساخته ی Scorsese این فیلم را به همراه Richard Baratta تهیه خواهند کرد. فیلم اکرانی بعدی Phoenix نیز Don’t Worry, He Won’t Get Far on Foot ساخته ی Gus Van Sant است.

phoenix

phillips

joker

W.A.S.P. 2014

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن