اخبار روز فیلمها

فیلم علمی تخیلی و هیجانی Life on Mars به کارگردانی John Krasinski خواهد بود

فیلم A Quiet Place به کارگردانی John Krasinski یک موفقیت کامل حساب میشه و از هفته پیش که اکران شد، تاکنون بیش از ۸۵ میلیون دلار فروش جهانی داشته.

به گزارش آریافیلم ، Krasinski قرارداد تازه ای با کمپانی Paramount Pictures امضا کرده تا فیلم علمی تخیلی و هیجانی Life on Mars را کارگردانی کنه. هرچند او قرار نیست در این فیلم به عنوان بازیگر حضور داشته باشه.

Life on Mars  برگرفته از داستان کوتاهی به نام We Have Always Lived on Mars و به نویسندگی Cecil Castellucci هستش که داستان گروهی از مردم رو روایت میکنه که سال ها بعد از نابودی فاجعه بار زمین، بر روی مریخ زندگی میکنن. وقتی یک از زنان این گروه میفهمه که میتونه با هوای مریخ تنفس کنه، شرایط زندگی همه در این جامعه بهتر میشه. این پروژه جدید باز هم Krasinski رو در کنار تهیه کننده های فیلم A Quiet Place در Platinum Dunes قرار میده، که عبارتند از: Michael Bay، Andrew Form و Brad Fuller.

John Krasinski کارگردانی فیلم A Quiet Place  از کمپانی Paramount رو به عهده داشت و همچنین در نقش مقابل همسر واقعیش، Emily Bluntظاهر شد. Noah Jupe (بازیگر فیلم های Suburbicon و Wonder) و Millicent Simmonds (بازیگر فیلم Wonderstruck) دیگر بازیگران فیلم هستن.

در این فیلم هیجانی و ترسناک مدرن، یک خانواده چهار نفره باید در سکوت کامل زندگی کنن، چون موجودات مرموزی وجود دارن که با استفاده از صدا شکار کرده و بقای این خانواده رو تهدید میکنن. اگر آنها صدای شما رو بشنونن، شکارتون میکنن. فیلم حداقل دیالوگ رو داره، چون سکوت مطلق شما رو نجات میده.

A Quiet Place  توسط Michael Bay (تهیه کننده فیلم Transformers) و شرکای او در Platinum Dunes به نام های Andrew Form و Brad Fuller (تهیه کننده فیلم های Ouija، The Purge و Texas Chainsaw Massacre) و براساس فیلم نامه ای از Bryan Woods و Scott Beck تهیه شده که توسط Krasinski بازنویسی شده است.

پروژه جدید کارگردانی John Krasinski چطور به نظر میرسه؟ آیا منتظرین که ببینین چه بازیگرانی در Life on Mars حضور خواهند داشت؟ نظرات خودتون رو با ما به اشتراک بذارین.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن