فیلم تور 4 (Thor 4): تاریخ اکران، بازیگران، ارتباط با MCU و هر آنچه از Love and Thunder می دانیم

تور داره کاری می کنه که حتی ایرون من و استیو راجرز هم نتونستن انجام بدن، یعنی چهارمین قسمت از یک فیلم! ما دیدیم که تور جهان رو از نابود شدن تو  Avengers :Endgame و منفجر شدن تو فضا در Guardians of the Galaxy نجات داد. فیلم بعدیش Thor: Love and Thunder اخرین قسمت منتشر شده از مجموعه  تور هستش و میزبان تعدادی از شحصیت های قدیمی و جدید مارول است.ولی خوب چقدر ما در مورد تور 4 می دونیم؟ بیاید که بفهمیم.

چه زمانی تریلر تور 4 را خواهیم دید؟

فیلم برداری فیلم در ماه می 2021 به اتمام رسیده و در حال حاضر در مراحل بعد از تولید قرار داره. ممکنه یه تیزر تریلر  همراه  با عنوان دیگر مارول (Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings) در سپتامبر 2021 ببینیم . اما با 5 فیلم دیگر مارول که برنامه ریزی شده قبل از Thor: Love and Thunder’s  روی پرده سینما ها بره ممکنه یه خورده ای معطل شیم.

تاریخ اکران Thor: Love and Thunder’s چه زمانی است؟

طی پروژه معرفی در کامیک کان سن دیگو در 2019 ، فیلم برای انتشار در  5 نوامبر 2021 اعلام شد. البته که  ویروس کرونا باعث شد که مارول کل برنامه رو تغییر بده.و تاریخ انتشار تور 4 در حال حاضر 5 می 2022 است.

مارول استدیو  معمولا تاریخ انتشار اکثر فیلم های بزرگشونو در ماه می قرار میده. تمام فیلم های سری اونجر و ایرون من و کاپیتان امریکا  در ماه اپریل و می برای انتشار برنامه ریزی شده بودند. تور 4 نمونه بعدی خواهد بود ؟

فعلا به طور قطع تایید نشده ولی رفتار های گذشته مارول به ما میگه که احتمالش زیاده.

چه کسانی در Thor: Love and Thunder حضور دارند(یا ندارند) ؟

راسل کرو قراره اولین حضورشو در دنیای مارول به عنوان  زئوس تجربه کنه. شخصیت راسل کرو  قراره به عنوان اولین خدا از دنیای افسانه ای یونان در دنیای مارول باشه.ما همچنین می دونیم که قراره کریستن بیل  به عنوان نقش منفی  و شرور  فیلم حضور داشته باشه، Gorr قصاب (قاتل) خدایان. شخصیتی که همونطور از اسمش معلومه ماموریتش جنگیدن با خدایان هستش. آیا تور و زئوس  و بقیه خدایان محبور هستن با هم متحد بشن که Gorr رو متوقف کنن؟ مجبورریم منتظر بمونیم و ببینیم.

ما همچنین میدونیم که تام هیدلستون به عنوان لوکی برنمیگرده. به خاطر اینکه در Avengers: Infinity War به وسیله تانوس کشته شد.در همین زمان  تام هیدلستون در حال بازی کردن نسخه متفاوت از لوکی در جهان خودش در دیزنی پلاس هست، به احتمال زیاد هیچوقت به مسیرش به تور نخوره دیگه، که به نوبه خودش نا امید کنندس. اما اگه تام هیدلستون برنمی گرده پس کی بر می گرده؟

چه کسانی برای تور 4 بر میگردن؟

لیست بازیگران تور 4 پر از بازیگرای با استعداد هستش. البته که  کریس همزورث به عنوان Thor Odinson برمی گرده . تسا تامپسن  به عنوان (Valkyrie) و تایکا وایتیتی به عنوان (Korg) برای تکرار نقش های خود در Thor: Ragnarok به تور 4 بر میگردن.جیمی الکساندر (Lady Sif) و کریس پرت (Star-Lord) هم در تور 4 حضور دارن. شایعه هایی هم وجود دارن  که بقیه the Guardians of the Galaxy هم در فیلم ظاهر شدن. که منطقی به نظر میاد ، با در نظر گرفتن اینکه تور با اونا در  Avengers: Endgame حضور داشت اما هنوز تایید نشده.

مت دیمن هم در فیلم حضور داره. اون یه نقش کوتاه هم در Thor: Ragnarok داشت که آسگاردیان لوکی را در یک صحنه به تصویر می کشد. هنوز مشخص نیست که مت دیمن نقش قبلی خودش رو ایفا می کنه یا نقش جدیدی داره.

در اخر هم ناتالی پورتمن رو داریم که داره به  جهان مارول بر می گرده. ناتالی پورتمن از زمان Thor: The Dark World در دنیای مارول  نقشی بازی نکرده .  اون  Mjolnir  هم در دست داره. کارگردان  ، تایکا وایتیتی تایید کرده که ناتالی پورتمن The Mighty Thor در فیلم خواهد بود.

موضوع اصلی Thor: Love and Thunder چیه؟

ثور 4  از زمانی که  ما برای اخرین بار  اسگردین مورد علاقه مون رو دیدیم شروع می کنه. اون در حال سفر به کیهان  همراه the Guardians of the Galaxy و Valkyrie باقی مانده به عنوان پادشاه ازگارد  هستش. ما در مورد داستان اصلی Thor: Love and Thunder چیزی نمی دونیم اما می دونیم که ناتالی پورتمن به عنوان The Mighty Thor به فیلم بر می گرده . در کامیک ها  جین فاستر در حال مبارزه با سرطان هستش  ، زمانی که یه قهرمان با کمک چکش ثور  Mjolnir هم هست.

ناتالی پورتمن  تایید کرده که فیلم به مقابله با خط داستانی می پردازه و اون قطعا قدرت های خدایی دریافت می کنه.مثل اکثر فیلم های مارول این احتمال وجود داره که اقتباس مستقیم  ازکمیک نیست اما قطعا از کمیک های جیسن ارون الهام گرفته شده.

وایتیتی در کامیک کان گفته بود : زمانی که ما در حال فیلم برداری Ragnarok بودیم ، من درحال خوندن خط داستانی جیسن ارون ، The Mighty Thor بودم. و شمایی که خط داستانی اون رو میدونید، اون فوق العادس و پر از احساسات و عشق و رعد وبرق،  و برای اولین بار ثور زن رو معرفی می کنه .برای ما فقط یه نفر هست که می تونه این نقش رو بازی کنه. فقط یه نفر.

نوشته ارون به هفت سال اخیر زندگی ثور  همراه با خطوط داستانی جذاب  مثل   The God Butcher و  the Mighty Thor .هر دو این شخصیت ها نقش کلیدی در Love and Thunder دارند.

وایتیتی تایید کرده که فیلم قراره : دیوانه کننده ترین چیزی که تا حالا انجام دادم. او همچنین اضافه کرد  که: من قطعا احساس می کنم که همه چیز- تمام ایده ها و تک تک مفاهیم خنده دار  یا جک  یا  بدلکاری یا شخصیت  را در فیلم قرار دادم. من بهترین حس ممکن رو دارم.

دیدگاهتان را بنویسید