فیلم اکشن هیجانی Mace با بازی جیمز فرانکو در جشنواره کن اکران خواهد شد

جیمز فرانکو ستاره فیلم ‘Mace’ به کارگردانی جان امیل کارگردان سری The Singing Detective خواهد بود.این عنوان که اولین محصول Meyers Media Group است. داستان دو پلیس کاملا متفاوت را نشان می دهد. میس( فرنکو) یک افسر کهنه کار فاسد و خطرناک است. در حالی که ویرجیل وودز یک پلیس تازه کار است. که باور دارد می تواند. سیستمی که پلیس هایی مانند میس را پروزش می دهد. را تغییر دهد.. وودز زیر بار زورگویی و زیر پا گذاشتن عقایدش توسط میس نمی رود. و در مقابل میس همه چیز را به خطر می اندازد. تا جلوی میس را که برای سرپوشی از جنایاتش یک جنگ باندی راه انداخته است را بگیرد.

David Chisholm وظیفه نگارش فیلم نامه را بر عهده دارد. و Lawrence Steven Meyers, Randy Dannenberg John Evangelides تهیه کنندگان این فیلم هستند. این فیلم یک هفته دیگر اکرانش را در جشنواره کن شروع خواهد کرد. امیل به خاطر کارگردانی سری The Singing Detective به شهرت جهانی رسید. از دیگر کار های این کارگردان می توان به: Copycat با بازی Holly Hunter و Sigourney Weaver و The Man Who Knew Too Little با بازی Bill Murray اشاره کرد.

مدیر Myriad Pictures کیرک دی امیکو درباره این فیلم و حضور در کن گفت: برای ما مایه خوشحالی است که با این فیلم اوریجینال و منحصر به فرد به جشنواره کن برمیگردیم. همچنین درباره فیلم افزود: این یک داستان امروزی درباره اداره پلیس است که هیچ چیز ان طور که به نظر می رسد نیست. ما فکر می کنیم این فیلم در دستان کارگردان با تجربه ای مانند جان امیل به فیلم فوق العاده ای تبدیل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید