اخبار روز سریالهااسپویل

فیلم‌برداری سریال House of the Dragon پیش‌درآمد Game of Thrones از آوریل آغاز خواهد شد

محتواهای بیشتری از دنیای Game of Thrones «بازی تاج و تخت» در راه است. در حالی که شبکه HBO تاکنون ساخت یک اسپین‌آف از این سریال را کنسل کرده بود، تلاش دوم آن‌ها برای گسترش دنیای این فرنچایز در مسیر تولید قرار گرفته است.

کیسی بلویز رئیس HBO و HBO Max اعلام کرد فیلم‌برداری سریال House of the Dragon «خاندان اژدها» در ماه آوریل آغاز خواهد شد. رایان کاندل (Ryan Condal)، جورج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin) و میگل ساپوچنیک (Miguel Sapochnik) ساخت این سریال پیش‌درآمد را برعهده دارند.

سریال House of the Dragon بر اساس کتاب آتش و خون نوشته مارتین، ۳۰۰ سال قبل از اتفاقات بازی تاج و تخت جریان دارد و داستان خاستگاه خاندان تارگرین را روایت خواهد کرد. بازیگران اصلی این سریال پدی کانسیداین (Paddy Considine) در نقش پادشاه ویسریس تارگرین، اولیویا کوک (Olivia Cooke) در نقش آلیسنت های‌تاور، اما دارسی (Emma D’Arcy) در نقش شاهدخت راینرا تارگرین و مت اسمیت (Matt Smith) در نقش شاهزاده دایمون تارگرین هستند.

هنوز تاریخ پخش سریال House of the Dragon اعلام نشده، اما با توجه به آغاز تولید این سریال در بهار ۲۰۲۱، احتمالا باید در سال ۲۰۲۲ منتظر آن باشیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن