اسپین آف

فیلمبرداری اسپین آف و پیش درآمد سریال Game of Thrones آغاز شد

تا وقتی Game of Thrones برای HBO برابر است با پول و با کسب درآمد همراه است ، حتی با وجود پایان سریال ، دنباله های ان ادامه خواهد داشت…

به گزارش آریامووی، فیلمبرداری پایلوت اسپین آف سریال Game of Thrones که پیش درآمدی بر این سریال خواهد بود آغاز شده است و لوکیشن فیلمبرداری ایرلند شمالی میباشد که سریال اصلی نیز آنجا بوده است و البته هنوز گزارشی منتشر نشده نشده است که کشورهای دیگری نیز دخیل خواهند بود ، ولی دور از انتظار نیست.

لازم به ذکر است سریال رسما چراغ سبز نگرفته است و فقط فیلمبرداری در حد پایلوت میباشد و با توجه به پایان پخش GOT از HBO سفارش ساخت گرفتنش دور از انتظار نمیباشد. Jane Goldman شورانر سریال میباشد در کنار نویسنده اصلی George R.R. Martin و S.J. Clarkson با سریال قبلی Jessica Jones به عنوان کارگردان حضور خواهد داشت و میدانیم اتفاقات آن هزاران سال قبل از اتفاقات GOT میباشد. Westeros متفاوت است و ، سرزمینهای پادشاهی وجود ندارد ، تخت آهنین ای وجود ندارد و همچنین میدانیم D.B. Weiss and David Benioff شورانرهای قبلی سریال هیچ دخل و تصرفی در این سریال جدید بدون نام نخواهند داشت.

پیش بینی میشود سریال بهار ۲۰۲۱ پخش شود و لیست تصاویر بازیگران در زیر مشاهده میشود و در صدر آنها میدانیم  Naomi Watts حضور دارد.

Game of Thrones

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن