اخبار فیلمفیلمها

فهرست رسمی بازیگران فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) اعلام شد

جیمز گان (James Gunn) با انتشار تصویری از فهرست رسمی بازیگران فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) رسما رونمایی کرده که حاوی نام‌های جالبی نیز است.

به گزارش آریامووی، فهرست رسمی بازیگران فیلم جوخه اتحار تایید و اعلام شده است. جیمز گان، کارگردان قسمت جدید فیلم جوخه انتحار، با انتشار تصویری در صفحه رسمی خود در توییتر از فهرست رسمی بازیگران این فیلم مورد انتظار از دنیای DC رسما رونمایی کرد که طبق آن، در این فیلم قرار است شاهد بازگشت و حضور بازیگران جدیدی چون مارگو رابی، جای کورتنی، وایولا دیویس، جوئل کینامن، ادریس البا، جان سینا، دیوید دستمالچیان، دنیلا ملکیور، فلولا بورگ، ناتان فیلیون، تایکا وایتیتی، مایکل روکر، استیو ایجی، پیتر کاپالدی، استورم رید، پیت دیویدسون، واکین کوسیو، شان گان، جنیفر هالند، میلینگ ان‌جی، خوان دیه‌گو بوتو، آلیس براگا، جولیو رویز و تیناش کجاس، باشیم. در حال حاضر بازگشت رابی در نقش هارلی کویین، کینامن در نقش ریک فلگ، کورتنی در نقش کاپیتان بومرنگ و دیویس در نقش آماندا والر تایید شده، اما نقش دیگر بازیگران فیلم جوخه انتحار تایید و اعلام نشده است.

با این حال، طبق شایعات منتشر شده، دستمالچیان در نقش پولکا-دات من (Polka-Dot Man)، ملکیور در نقش رتکچر (Ratcatcher)، سینا در نقش پیسمیکر (Peacemaker) و ایجی در نقش کینگ شارک (King Shark)، قرار است در فیلم جوخه انتحار نقش آفرینی کنند. همچنین گفته می‌شد که البا قرار بود در ابتدا نقش ددشات را در این فیلم بازی کند که در ادامه تصمیم گرفته شد تا او نقش دیگری را در فیلم بر عهده داشته باشد که در حال حاضر شایعات بازی در نقش شخصیت برنز تایگر (Bronze Tiger) بیش از هر شخصیت دیگری شنیده می‌شود که با توجه به منبع الهام گان برای ساخت فیلم جوخه انتحار نیز منطقی به‌نظر می‌رسد. همچنین روکر با اینکه حضورش در این فیلم را تکذیب کرده بود، اما در نهایت شاهد حضورش در قسمت جدید فیلم جوخه انتحار هستیم که حداقل به‌نظر می‌رسد که او احتمالا قرار نیست نقش کینگ شارک را بر عهده داشته باشد.

فیلم جوخه انتحار برای اکران در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. همچنین انتظار می‌رود که مراحل فیلمبرداری و تولید قسمت جدید فیلم جوخه انتحار از تاریخ ۲۳ سپتامبر امسال (۱ مهر) در آتلانتا در ایالت جورجیا آغاز شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن