اخبار روز سریالها

فصل چهارم سریال True Detective توسط گروه جدیدی ساخته خواهد شد

ممکن است فصل جدیدی از سریال True Detective «کارآگاه واقعی» در راه باشد. این سریال معمایی HBO درباره کارآگاهان شکست‌خورده‌ای است که گرفتار جنایات شومی می‌شوند. از آغاز پخش این سریال در سال ۲۰۱۴ تاکنون فقط سه فصل از آن پخش شده است، اما این شبکه کابلی قصد دارد هرچه زودتر فصل جدید این سریال کارآگاهی را بسازد.

کیسی بلویز (Casey Bloys) به تازگی اطلاعات جدیدی درباره این سریال محبوب منتشر کرده که فصل سوم آن در سال ۲۰۱۹ پخش شده بود. او گفته است:

ما در حال همکاری با چند نویسنده هستیم تا داستان مناسبی برای فصل جدید پیدا کنیم. فصل جدید با حضور بازیگران جدید و با روایت توسط افراد جدید جذاب خواهد بود. کیفیت اهمیت زیادی برای ما دارد، بنابراین اگر فیلمنامه‌هایی به دست ما برسد که احساس کنیم جذاب نیستند یا کیفیت کافی بالایی ندارند، برای ساخت فصل بعدی عجله نمی‌کنیم.

بیانیه بلویز به این معناست که خالق سریال یعنی نیک پیزولاتو (Nick Pizzolatto) نقشی در فصل چهارم آن ندارد. پیزولاتو نویسندگی سه فصل اول این سریال جنایی آنتولوژی را برعهده داشت، اما به تازگی برای همکاری با شبکه FX از این سریال جدا شد و احتمال بازگشت او خیلی کم است. استخدام نویسندگان جدید ایده بدی نیست، چون با وجود اینکه فصل اول این سریال به ویژه بازی متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey) و وودی هرلسون (Woody Harrelson) فوق‌العاده بود، فصل دوم باعث نارضایتی شدید طرفداران سرسخت این سریال شد. فصل سوم با بازی ماهرشالا علی (Mahershala Ali) و استیون دورف (Stephen Dorff) تا حدودی سریال را احیا کرد، اما احساس می‌شد در حال تقلید از فصل اول است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن