اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

فصل سوم سریال Future Man، فصل پایانی این سریال خواهد بود!

طبق جدیدترن اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، سریال Future Man (مرد آینده) از سوی شبکه Hulu (هولو) برای فصل سوم تمدید شد و این همه ی خبر نیست و فصل سوم، فصل پایانی سریال خواهد بود. فصل سوم سریال Future Man در ۸ قسمت تولید خواهد شد، این در حالی است که فصول اول و دوم در ۱۳ قسمت تولید شده بودند.

سریال Future Man به تهیه کنندگی سث روگن (Seth Rogen) و ایوان گلدبرگ (Evan Goldberg) داستان یک سرایدار را دنبال می‌کند که همچنین گیمر موفقی است و برای جلوگیری از انقراض نسل بشریت به آینده سفر می‌کند. جاش هاچرسون (Josh Hutcherson) نقش جاش فاترمن، گیمری را بازی می‌کند که به قهرمانی غیرمنتظره تبدیل می‌شود. در این سریال همچنین الیزا کوپ (Eliza Coupe) در نقش تایگر، درک ویلسون (Derek Wilson) در نقش وولف و هیلی جوئل آزمنت (Haley Joel Osment) در نقش استو کامیلو حضور دارند. کایل هانتر (Kyle Hunter) و آریل شفیر (Ariel Shaffir) سازنده، نویسنده و تهیه کننده اجرایی این سریال هستند.

فصل دوم Future Man در سال ۲۱۶۲ آغاز می‌شود، و جاش، وولف و تایگر متوجه می‌شوند ماموریت آن‌ها در فصل اول برای جلوگیری از پخش شدن درمان بیماری به نتیجه نرسیده است. در این خط زمانی، استو کامیلو قدرت را به دست گرفته، درمان بیماری را ساخته، و نقشه‌ای برای انتقال مردم به مریخ کشیده است. سازمانی مرموز به نام پوینتد سیرکل قصد دارد جاش را برای شکست استو استخدام کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن