اخبار روز سریالهاانتخاب بازیگر

فصل سوم سریال American Crime Story و ماجرای رسوایی جنسی بیل کلینتون با بازی Beanie Feldstein

اگر سریال باز باشید احتمالا نام سریال American Crime Story را شنیده اید ، سریال موفق شبکه FX که در فصل اول به دادگاه O.J. Simpson پرداخت و در فصل دوم به ماجرای Gianni Versace تا در مجوع دو فصل ۴۱ نامزدی Emmy را برای این سریال به ارمغان بیاورد…

به گزارش آریامووی، داستان فصل سوم این سریال مشخص شده است و به ماجرای رسوایی جنسی بیل کلینتون که واقعه‌ای است که در جریان آن مونیکا لوینسکی کارآموز جوان کاخ سفید که از سال ۱۹۹۴ به تدریج با بیل کلینتون رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا رابطه نزدیکی برقرار کرده بود که کلینتون در آن پرونده هرگز محکوم نشد اما وقتی در مورد لویینسکی مورد سؤال قرار گرفت منکر هرگونه رابطه نامشروع با او شد. در نهایت در پی افشای مدارک غیرقابل انکار، سرانجام در مقابل دوربین‌های تلویزیون به گناه خود و دروغگویی به دادگاه و مردم اعتراف و از مردم ایالات متحده آمریکا عذرخواهی کرد.

عنوان فصل سوم Impeachment: American Crime Story خواهد بود و نقش مونیکا لوینسکی را Beanie Feldstein که به تازگی در فیلم Booksmart بازی کرده است بر عهده خواهد داشت و وی به Sarah Paulson و Annaleigh Ashford در تیم بازیگری پیوسته است.

تولید فصل سوم از فوریه آغاز می شود و ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۰ پخش خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن