اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

فصل جدید سریال های New Amsterdam و Making It ساخته خواهد شد!

شبکه‌ی NBC درام پزشکی New Amsterdam «نیو آمستردام» را پیش از موعد بری سه فصل جدید تمدید کرد. این شبکه پیش‌تر قرارداد سازندگان سریال This Is Us «ما همینیم» را هم سه فصل تمدید کرده بود. فصل اول New Amsterdam در قالب ۲۲ اپیزود ساخته شد. مدیران شبکه علاوه بر این اعلام کرده‌اند که احتمال تولید یک سریال اسپین‌آف هم برای «نیو آمستردام» وجود دارد. پل تلدی رئیس شبکه شنبه شب در کنفرانس مطبوعاتی «انجمن منتقدین تلویزیونی» می‌گوید:

«می‌توانم یک دنیای کامل برای New Amsterdam تصور کنم.»

به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، فصل دوم New Amsterdam تا اینجا به صورت میانگین ۹.۸ میلیون بیننده را به صورت زنده و تا یک هفته‌ی بعد جذب می‌کند و پس از This is Us، سریال‌های «شیکاگو» در رتبه‌ی پنجم پربیننده‌ترین سریال‌های متن محور شبکه قرار می‌گیرد. New Amsterdam با بازی رایان ایگولد با پخش هر اپیزود در طول یک هفته ۴.۶ میلیون بیننده را به تماشا می‌نشاند و از این حیث پس از This is Us در رتبه‌ی دوم جای می‌گیرد. با احتساب بینندگان در پلتفورم‌های دیجیتال، New Amsterdam پس از This is Us رده‌ی دوم پربیننده‌ترین سریال‌های شبکه‌ی NBC را به خود اختصاص می‌دهد. بینندگان پلتفورم‌های دیجیتال برای شبکه از اهمیت بالایی برخوردار بوده، به‌ویژه وقتی سریال در استودیوی ان‌بی‌سی‌یونیورسال تولید شده باشد.

شبکه‌ی NBC شنبه شب اعلام کرد که فصل سوم مسابقه‌ی تلویزیونی Making It «ساختن آن» با اجرای امی پولر (Amy Poehler) و نیک آفرمن (Nick Offerman) را تولید خواهد کرد. فصل دوم این سریال پربیننده به صورت میانگین ۲.۶ میلیون بیننده را به خود جذب می‌کرد. با اضافه شدن آمار پخش با تأخیر، قسمت اول از فصل دوم که ۲ دسامبر روی ایر رفت، بینندگان ۱۸ تا ۴۹ ساله‌ی سریال به ۴.۴ میلیون می‌رسند. در مجموع ۲۰ میلیون بیننده دست کم بخش‌هایی از سریال را تماشا کرده‌اند. در Making It هشت پیشه‌ور بااستعداد از سراسر آمریکا برای تحت‌تأثیر قرار دادن پولر و آفرمن، ستارگان سریال Parks and Recreation «پارک‌ها و نوسازی»، پروژه‌های دست‌ساز مختلفی می‌سازند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن