اخبار روز فیلمها

فروش جهانی فیلم Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کرد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، فیلم تحسین شده Bohemian Rhapsody (حماسه کولی) به لطف اکران دیرتر در کشور چین و با فروش در آخر هفته ۱۲ تا ۱۴ آوریل ۲۰۱۹ تونست فروش جهانیشو از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور بده! فیلم Bohemian Rhapsody توانسته در آمریکای شمالی فروشی بالغ بر ۲۱۶٫۲ میلیون دلار و فروش جهانی ۶۸۵٫۲ میلیون دلاری داشته باشه که به لطف اکران این هفته در کشور چین تونست در آخر هفته ۱۳٫۹ میلیون دلار دیگه کسب کنه تا فروش جهانی فیلم از مرز ۹۰۰ میلیون دلار عبور کند. اکران این فیلم در کشور ژاپن نیز همچنان ادامه دارد.

فیلم Bohemian Rhapsody در تاریخ ۲ نوامبر ۲۰۱۸ برابر با ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۷ به روی پرده سینما رفت و تونست تبدیل به یکی از بهترین فیلم های موزیکال/بیوگرافی تبدیل بشه و حتی رامی ملک (Rami Malek) برای بازی در این فیلم توانست جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را کسب کند.

کار نوشتن فیلمنامه فیلم Bohemian Rhapsody بر عهده آنتونی مک‌کارتن (Anthony McCarten)، نویسنده فیلم The Theory of Everything (نظریه همه چیز)، بوده که برای نوشتن فیلمنامه آن فیلم، نامزد دریافت جایزهٔ اسکار بهترین فیلمنامهٔ اقتباسی نیز شده است. رامی ملک در نقش فردی مرکوری، بن هاردی در نقش راجر تیلور، جوزف مازلو در نقش جان دیکن، گویلیم لی در نقش برایان می، لوسی بوینتون در نقش مری آستین، آلن لیچ در نقش پل پرنتر، آرون مک‌کاسکر در نقش جیم هاتن، آیدان گیلن در نقش جان رید، تام هولندر در نقش جیم بیچ و مایک مایرز در یک نقش نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Bohemian Rhapsody حضور داشته اند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن