اخبار حاشیه ایجدیدترین عکس از فیلمها

عکسهایی از Bill Skarsgard سر صحنه فیلمبرداری فیلم It: Chapter Two (دلقک ترسناک!)

ترس از دلقک ها، یکی از شایعترین انواع ترس است و شخصیت پنی وایز (Pennywise) یکی از ترسناکترین نمونه های آن است که استیون کینگ (Stephen King) آن را خلق کرده است و و سال قبل در فیلم “آن” (It) با این شخصیت بیشتر آشنا شدیم و اکنون برای قسمت دوم فیلم با نام “آن: قسمت دوم” (It: Chapter Two)، قرار است بیشتر توسط این شخصیت، بترسیم!

عکس های زیر که توسط وبسایت justjared منتشر شده اند، بیل اسکارسگارد (Bill Skarsgard) را مجددا در نقش شخصیت ترسناک “دلقک” در فیلم ” آن: قسمت دوم” نشان می دهند. عکس هایی که چیزی از داستان را برای ما نشان نمی دهند اما همین عکس ها نیز ما را مشتاق دیدن قسمت دوم فیلم می کند.

قسمت دوم فیلم را نیز مانند قسمت نخست، اندی موشیاتی (Andy Muschietti) کارگردانی خواهد کرد اما با توجه به اینکه فیلم روایتگر ۲۷ سال بعد از اتفاقات قسمت نخست است، به جز اسکارسگارد و شخصیت دلقک، بقیه شخصیت های فیلم را دو بازیگر بازی خواهند کرد. بازیگران نسخه قبل در نقش کودکی خود بازی خواهند کرد اما یک تیم بازیگری جدید، داستان اصلی را پیش خواهند برد.

جیمز مک‌اووی (James McAvoy) در نقش بیلی بازی می کند و بیل هیدر (Bill Hader) در نقش ریچی ایفای نقش خواهد کرد. جی رایان (Jay Ryan) به بازی در نقش بن خواهد پرداخت و جسیکا چستین (Jessica Chastain) نیز ایفاگر نقش بورلی خواهد بود.

فیلم “آن” سپتامبر سال گذشته با ۱۲۳ میلیون دلار فروش، افتتاحیه بی نظیری را تجربه کرد. بهترین افتتاحیه تاریخ ماه سپتامبر، فصل پاییز و البته بهترین افتتاحیه یک فیلم ترسناک را ثبت کرد. همچنین این افتتاحیه، “آن” را صاحب دومین افتتاحیه برتر تاریخ در رده سنی R کرد. این فیلم در مجموع موفق به فروش ۷۰۰ میلیون دلاری شد تا پرفروش فیلم ترسناک تاریخ شود. از این روز انتظارات از این فیلم که در ۶ سپتامبر سال آینده میلادی اکران می شود، بسیار زیاد است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن