اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

طوفان تمدید و کنسلی سریالهای روز : Castle و Nashville کنسل ، سریال Supergirl به CW رفت و…

طی روزهای اخیر از سوی شبکه های مختلف شاهد تمدید و بیشتر کنسلی سریالهای زیادی بودیم که بنظر من اکثرا کنسلی های خوبی بودند و شاید حداقلش در ایران این سریالهای طرفداران کمی داشتند.

از شبکه ABC شروع میکنیم و سریال Agent Carter که کنسل شد و فصل سومی برای اون نخواهیم دید و این در حالیست که دیگر سریال مارولی Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D برای فصل چهارم تمدید شده است. همچنین این شبکه که گویا میونه ی خوشی با مارول نداره سریال تازه کلید خورده ی Marvel’s Most Wanted رو هم کنسل کرد تا کار به فیلمبرداری هم نرسد!

سریال محبوب Castle هم به فصل 9 نخواهد رسید و بعد از جدایی Stana Katic از سریال این سریال هم در کنار Nashville ـه موزیکال که سریال بدی نبود و میشد توی برنامه هفتگی سریال دیدن قرار داد کنسل شد. همچنین The FamilyGalavant و The Muppets نیز به حمع کنسلی ها پیوستند و سریالهای Last Man Standing و American Crime هم برای فصل بعد تمدید شدند.

بریم سراغ شبکه ی CBS و خبر اینکه CSI: Cyber کنسل شد و گفته میشه مسئولین شبکه برای تمدید Limitless هم برنامه ای ندارند و باید نگرانش بود.

در شبکه FOX  لیست طول و دراز کمدی هایی چون  BordertownCooper Barrett’s Guide to Surviving LifeGrandfathered و The Grinder نیز دیده میشوند و سریال Sleepy Hollow از این لیست نجات پیدا کرد و برای فصل چهارم تمدید شد.

از شبکه ی CW هم خبر اینکه Supergirl به جمع Flash و Arrwo پیوست و از شبکه ی CBS به این شبکه نقل مکان کرد و برای فصل دوم نیز تمدید شد . و سریال Containment نیز کنسل شد

شبکه ی NBC نیز Game of Silence را بعد از یک فصل و Undateable را بعد از سه فصل کنسل کرد که در کنار اونها Telenovela ، Heartbeat ، Crowded و Undateable Live دیده میوشند.

در نهایت از شبکه ی MTV نیز سریال Faking It کنسل شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. وای چه افتضاحی مامور کارتر چرا عجب اخرش قشنگ ناقص خلاص شد وای موست وانتدم که از اونور شبکه ای بی سی که افتضاح تر شد نسبت ب شبکه ان بی اسی. خوبه ماموران شیلدو کنسل نکردن والا سوپر گرلم ایول تمدید شد براووووووووو فلش و اررو که عالی

  2. بهتره که کل سریال های مارول به Netflix منتقل بشه چون خیلی سریال هاشو خوب میسازه
    Faking it هم خیلی دوست داشتم و سریال مورد علاقم بود ولی حیف که کنسل شد
    امیدوارم MTV سریال Scream رو هم بعد فصل دو کنسل نکنه چون احتمالا با کمبود داستان مواجه هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن