اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریال

صحبت های Steven Soderbergh درباره ی فصل سوم سریال محبوب The Knick که هیچ وقت ساخته نشد

قطعا سریال The Knick یکی از موفق ترین سریال های چند سال اخیر می باشد که در تصمیمی عجیب و ناراحت کننده بعد از دو فصل کنسل شد. Steven Soderbergh کارگردان و سازنده ی این سریال در صحبت هایی جدید با اشاره به این سریال توضیح داد که او حتی برای فصل های ۳ و ۴ نیز برنامه ریزی کرده بود.

به گزارش آریافیلم، همچنان و بعد از گذشت دو سال یکی از سریال هایی که وقتی اسمش می آید یک ناراحتی نیز به همراه دارد سریال The Knick است که خیلی ها از آن به عنوان نمونه ای از دومین عصر طلایی سریال های تلویزیونی یاد می کنند.

Steven Soderbergh کارگردان و مسئول اصلی این سریال، آن را برای شبکه ی Cinemax ساخت  و تمام قسمت های هر دو فصل را خود کارگردانی کرد. همچنین به عنوان مسئول فیلمبرداری و طراحی صحنه ی فیلمبرداری و حتی خود فیلمبردار در اکثر اپیزود های سریال فعالیت کرد. او سریال را با نو طبیعی و تنها با یک دوربین ساخت و تجربه ی فوق العاده ای از تماشای یک سریال را به مخاطبان انتقال داد.

حالا در صحبت هایی که Soderbergh با اشاره به این سریال گفته که برنامه های زیادی برای فصل سوم سریال داشته و درواقع قرار بوده هر دو سال یکبارداستان جدیدی به همراه عوامل و بازیگران جدید ساخته شود و به گفته ی او قرار بوده سریال به مراتب مهیج تر شود:

فصل ۳ قرار بود تغییرات زیادی رخ بده، درواقع من می خواستم The Knick برای فصل ۳ بره به سال ۱۹۴۷  و حتی به صورت سیاه و سفید فیلمبرداری کنیم و سریال رو بسازیم. همه چیز خیلی خوب پیش می رفت و با اینکه اوایل ترس زیادی داشتم ولی ما کل دو فصل رو توی ۷۳ روز فیلمبرداری کردیم و این یعنی خیلی سریع پیش رفتیم.  همه چیز خیلی خوب پیش می رفت اما خب …

 

The Knick

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. سریال جذابی بود خیلی با شخصیت های فیلم و کاراشون و حتی نوع فیلمبرداری ارتباط برقرار کرده بودم، شاید بشه گفت تنها سریالی که حسرتشو خوردم که چرا ادامه نداشت همین سریال بود. یه سری اخبار موثق هم به تازگی اومده که قراره دوباره ادامه داشته باشه و امیدوارم همینجور باشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن