مصاحبه با بازیگران

صحبت های جورج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) در مورد پایان سریال Game of Thrones

شاید دنیای وستروس هنوز به پایان نرسیده باشد اما کار ما با سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) تمام شده است. در مورد قسمت آخر احساسات مختلف هواداران و نارضایتی‌های بسیاری وجود داشت اما خیلی‌ها منتظر نظر جورج آر. آر. مارتین (George R. R. Martin)، کسی که خالق دنیای وستروس بوده و سریال نیز براساس رمان‌های وی ساخته شده، در مورد پایان سریال بوده‌اند.

معلوم شده که وی سعی داشته به‌صورت دیپلماتیکی نظر خودش را سربسته نگه دارد و کار گروه سازندگان سریال را مورد ستایش و تحسین قرار دهد؛ اما اگر می‌خواهید بدانید که آیا پایان داستان‌های مارتین با پایانی که در سریال نمایش داده شد متفاوت خواهد بود یا خیر؟ وی در بلاگش چنین پاسخ داده:

«خب… بله. و خیر. و بله. و خیر. و بله. و خیر. و بله!»

مارتین در ادامه عنوان کرد:

«من در حال کار بر روی محیطی هستم که خیلی با کار دیوید بنیوف (David Benioff) و دی. بی. وایس (D. B. Weiss) متفاوت است. آن‌ها برای فصل آخر شش قسمت را در نظر گرفتند اما من انتظار دارم که دو کتاب آخر من برای پایان بیش از ۳۰۰۰ صفحه داشته باشد… و اگر صفحات، بخش‌ها و صحنه‌های بیشتر لازم باشد آن‌ها را اضافه خواهم کرد. خیلی از شخصیت‌ها بوده که وارد سریال نشدند و خیلی از شخصیت‌های که در سریال مردند در کتاب همچنان زنده هستند. خوانندگان کتاب در مورد سرگذشت شخصیت‌های همچون «ویکتاریان گریجوی»، «ایگان ششم»، «آریان مارتل» و … که بینندگان سریال اصلاً با آن‌ها آشنا نیستند مطلع خواهند شد.»

همچنان همه منتظر انتشار دو کتاب آخرین مارتین هستند و وی در این مورد گفت:

«می‌دونم که بادهای زمستان (The Winds of Winter) خیلی دیر شده اما بالاخره منتشر می‌شود.»

مارتین در ادامه عنوان کرد:

«من نمی‌گم که چه زمانی، چون قبلاً هم این کار رو کردم؛ اما تمامش خواهم کرد و بعد از آن به سراغ رویای بهار (A Dream Of Spring) خواهم رفت.».

وی در پایان صحبت‌هایش در مورد پایان داستان گفت:

«خب من می‌نویسم و شما خواهید خواند، آن زمان است که می‌توانید راجع به پایان بحث کنید.»

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن