انتخاب سردبیرمتفرقه

شش دلیلی که ثابت می کند بن افلک (Ben Affleck) بهترین بتمن سینماست!

ماه گذشته بود که تاریخ اکران فیلم اختصاصی The Batman (بتمن) به کارگردانی Matt Reeves (مت ریوز) مشخص شد و قرار است این فیلم در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ برابر با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰ به روی پرده سینما خواهد رفت. همچنین تایید شد که Ben Affleck (بن افلک) پس از بازی در نقش بتمن در فیلم هایی همچون Suicide Squad (جوخه انتحار)، Batman vs. Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) و Justice League (لیگ عدالت)، دیگر قرار نیست این نقش را برای فیلم اختصاصی این کاراکتر محبوب کامیکی ایفا کند. حال ما در این مقاله می خواهیم به شش دلیلی که ثابت می کند بن افلک (Ben Affleck) بهترین بتمن سینماست بپردازیم. پس با آریافیلم همراه باشید.

 

 

۱٫ ظاهر کمیک بوکیبتمن بن افلک از لحاظ ظاهری ، کاملا مشابه کامیک هاست ! لباس خاکستری، عدم وجود زره زیاد روی لباس و شکل ماسک دقیقا مشابه کمیک ها بوده و مدیون طراحی لباس فوق العاده این شخصیت در دنیای سینمای DC (دی‌سی) است.

 

 

۲٫ صحنه های زد و خورد و اکشن

بتمن بن افلک، بر خلاف دیگر نسخه های سینمایی این شخصیت، برای اولین بار زد و خورد ها و برخورد های فیزیکی این شخصیت را با دشمنان خود، به شکل در خور این شخصیت در کمیک ها نشان میدهد که نقطه عطف مبارزاتش را در صحنه نجات «مارتا» در فیلم Batman vs. Superman: Dawn of Justice شاهد بودیم.

 

 

۳٫ شخصیت Bruce Wayne (بروس وین)

با اینکه بازیگرانی چون Christian Bale (کریستین بیل)، از پس نقش Bruce Wayne به خوبی برآمدند، Ben Affleck بیش از پیشینیان خود، در این نقش غرق شده و Ben Affleck را به نمایش میگذارد که مخاطب را یاد سریال انیمیشنی Batman و کامیک ها خواهد انداخت.

 

 

۴٫ مهارت های کارآگاهی

از دیگر نکات مثبت بتمن بن افلک، که در فیلم های قبلی تقریبا غایب بود، مهارت های کارآگاهی و جمع آوری اطلاعات اوست! مهارتی که باعث شده به او لقب بهترین کاراگاه را در کامیک ها بدهند.

 

 

۵٫ مهارت های استراتژیکاز دیگر ویژگی های مثبت بتمن بن افلک، استراتژی او در مبارزات و محاسبات او برای مقابله با حریف است که بهترین مثال آن، ساخت نیزه کریپتونایتی و دیگر اقدامات برای مبارزه با Superman (سوپرمن) بود.

 

 

۵٫ همراهی با لیگ

بتمن بن افلک، اولین بتمن سینمایی است که با شخصیت های دیگر DC مثل Superman (سوپرمن) و Wonder Woman (واندروومن) در ارتباط است و حاضر به همکاری و تشکیل Justice League شده که در نسخه های قبلی این موضوع غایب بود.

 

 

Ben Affleck رسما از نقش Batman خداحافظی کرده؛ حالا بازیگرانی همچون Ben Barnes (بن بارنز)، Armie Hammer (آرمی همر)، Kit Harington (کیت هرینگتون)، و Robert Pattinson (رابرت پتینسون) از مهمترین گزینه های ایفای نقش بتمن می‌باشند که آمادگی خود را برای بازی در شخصیت Batman اعلام کرده اند.
برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن