اخبار روز فیلمها

شروع فیلم برداری Deadpool 2 و تصاویری از پشت صحنه

فیلم‌برداری Deadpool 2 به طور رسمی شروع شده است، ساخت این دنباله با اینکه با مشکلاتی همراه بوده اما به سختی شروع ساخت نسخه‌ی اول نمی‌رسد. این فیلم بزرگسالان و ریت R که ۲۰th Century Fox نمی‌خواست آن را بسازد با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرد و چندین بار ساخت آن متوقف و دوباره از سر گرفته شد، ولی Ryan Reynolds و کارگردان Tim Miller و نویسندگان فیلم یعنی Rhett Reese و Paul Wernick از آن دست نکشیدند. بعد از تایید ساخت فیلم توسط استودیو با بودجه‌ی کم نسبت به دیگر فیلم‌های ابرقهرمانی، فیلم در گیشه ۷۸۳ میلیون دلار جمع کرد. که راه را برای دنباله آسانتر کرد.

به گزارش آریافیلم، متاسفانه قبل از شروع تولید Miller از پروژه جدا شد، ولی Reynolds به نوشتن فیلم نامه همراه با Reese و Wernick ادامه داد. و خیلی زود David Leitch را به عنوان کارگردان جدید پیدا کردند.و به نوشتن فیلم‌نامه با Drew Goddard در کار مشاوره، ادامه دادند که بعد از اتمام آن شروع به انتخاب بازیگر کردند.

بازیگران محتمل برای نقش Cable، که در کمیک بوک ها شخصیت مهمی است، شامل بازیگران مشهوری همچون Brad Pitt بود که در آخر Josh Brolin نقش را بدست آورد، و برای شخصیت Domino نیز Zazie Beets انتخاب شد.

Reynolds در اینستاگرام عکس تخته‌نشان اولین روز را گذاشت و تایید کرد که Jonathan Sela به عنوان فیلمبردار کار می‌کند. همچنین اولین عکس‌های پشت صحنه Deadpool را نشان می‌دهد که جشن تولید یک کودک را به هم می‌زند

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن