شروع فیلمبرداری Paddington 3 از اوایل 2022

خرس دوست داشتنی و مودب سینما قراره با قسمت سوم به سینما ها برگرده و کمپانی Studiocanal تو حاشیه جشنواره کن ۲۰۲۱ اعلام کرد که فیلم پدینگتون 3 (Paddington 3) قراره سه ماهه دوم سال ۲۰۲۲ فیلمبرداری بشه…

به گزارش آریامووی، سومین قسمت فیلم پدینگتون با داستانی از پل کینگ (Paul King) سیمون فارنابی (Simon Farnaby) مارک بتون (Mark Burton) نوشته خواهد شد و فیلمنامه فیلم توسط برتون جون‌فاستر (Jon Foster) و‌جیمز لامونت (James Lamont) نوشته شده است.

اگرچه پاول کینگ (Paul King) که دو قسمت قبلی رو کارگردانی کرده بود برای کارگردانی قسمت سوم برنمی‌گرده و صرفا تهیه کنندگی اون رو برعهده خواهد داشت. انا مارش (Anna Marsh) مدیر عامل Studiocanal گفته که این خرس دوست داشتنی واقعا بخشی از خانواده هست
هنوز کارگردان و بازیگران و همچنین محل فیلمبرداری پدینگتون ۳ اعلام نشده اما پیشبینی میشه که بن ویشاو (Ben Whishaw) صداپیشه خرس جوون ما برگرده. بعد این که دو قسمت قبلی این فیلم ساخته شد Studiocanal با همکاری دو استودیو انیمیشن سازی Nickelodeon و Heyday films مجموعه انیمیشن پدینگتون رو ساختند که به تازگی هم برای فصل سوم تمدید شه است.

دو قسمت قبلی فیلم به ترتیب ۲۸۰ و ۲۲۵ میلیون دلار برای دو شرکت Studiocanal و Heyday سودآوری داشته بی دلیل هم نیست که قسمت سوم اون به زودی ساخته و منتشر بشه. هر دو فیلم قبلی به خاطر حس شوخ طبعی و پیام های دلچسبی که داشتند و همینطور نقش های برجسته بازیگرانشون از جمله نیکول کیدمن (Nicole Kidman) و هیو گرانت (Hugh Grant) بسیار موفق ظاهر شدند حتی فیلم پدینگتون ۲ برای مدتی نمره کامل و عالی ۱۰۰ رو از Rotten tomatoes در اختیار داشت که با انتشار نقد منفی که همین اواخر هم منتشر شد باعث شد امتیاز ۱۰۰ خودشو از دست بده.

شاید مدتی طول بکشه که خرس مهربون ما به سینما ها برگرده، اما مخاطبین میتونن پدینگتون رو به صورت رایگان در peacock ببین و همچنین ماجراجویی پددینگتون (The Adventures of Paddington) از Hulu منتشر میشه.

دیدگاهتان را بنویسید