اخبار روز فیلمها

شروع فیلمبرداری Halloween 2 از پاییز برای اکران ۲۰۲۰ با بازگشت Jamie Lee Curtis

وقتی فیلمی با ۱۰ میلیون بودجه فروش جهانی ۲۵۵ میلیونی بدست می آورد ، اصلا جای تعجب نیست که منتظر دنباله اش باشیم!

به گزارش آریامووی، در خبرهایی موثق و البته غیر رسمی گفته می شود Blumhouse برای شروع فیلمبرداری Halloween 2 از پاییز امسال و بعد از روز کارگر آماده است و تاریخ اکران احتمالی آن نیز ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ اعلام شده است که البته در تقویم اکرانی فعلا از آن به فیلمی بدون عنوان از Blumhouse یاد میشود.

Jamie Lee Curtis ستاره ی قسمت اول نیز به نقش قبلی اش Laurie Strode بازمیگردد و Judy Greer و Andi Matichak نیز در نقش دختر و نوه اش بازی خواهند کرد و هنوز لیست بازیگران جدید اعلام نشده است ولی قطعا در روزهای آینده از بازیگران بیشتری برای این فیلم خواهیم شنید و این درحالیست که هنوز Blumhouse اعلام موضع نکرده است.

اما سوالی که مطرح است کارگردان قسمت دوم است و گفته میشود David Gordon Green فیلمنامه را نوشته است برای کارگردانی نیز پیش بینی میشود بازگردد ،‌هم وی به خوبی از پس قسمت اول برآمده است و هم غیر عقلانی است که فرمول موفق قسمت اول را دست بزنند که در میان منتقدین نیز میانگین نمره خیلی خوب ۷۹% را بدست آورد.

Halloween اولین بار سال گذشته و در جشنواره ی فیلم Toronto اکران شد و از همان زمان عده ی زیادی به دنباله ی فیلم اعتقاد داشتند و دیگر به Blumhouse برمیگشت که چقدر به فیلمش اعتماد دارد و شاهد موفقیت فیلم در سالی که گذشت بودیم.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن