اخبار روز فیلمها

شبکه Netflix حق انتشار فیلم The Power of the Dog با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) و الیزابت ماس (Elisabeth Moss) را خریداری کرد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه Netflix (نتفلیکس) حق انتشار فیلم وسترن The Power of The Dog (قدرت سگ) با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) بازیگر ۴۲ ساله بریتانیایی به همراه الیزابت ماس (Elisabeth Moss) بازیگر سریال The Handmaid’s Tale (سرگذشت ندیمه) را به دست آورده است. این فیلم را کارگردان برنده جایزه اسکار یعنی جین کامپیون (Jane Campion) کارگردانی می‌کند.

کمپیون این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای که خودش نوشته کارگردانی خواهد کرد و کمپانی See-Saw Film (سی-سا فیلم) نیز آن را در جشنواره فیلم کن پیشه‌رو به خریداران ارائه می‌دهد. آغاز تولید این پروژه نیز اواخر سال جاری میلادی خواهد بود. قرارداد این فیلم در Marche Du Film در کن بسته شد، جایی‌که Cross City Films، بخش فروش See-Saw Films، این فیلم را فروخت.

داستان این فیلم در مورد برادران ثروتمند از مونتانا به نام‌های فیل (با بازی کامبربچ)، و جورج بربنک می‌باشد. فیل دارای شخصیتی باهوش و بی‌رحم است در حالی که جورج شخصی سخت‌گیر و جنتلمن می‌باشد؛ این دو باهم صاحبان مشترک بزرگترین مزرعه در دره مونتانا هستند. وقتی که جورج به صورت مخفیانه با بیوه‌ای محلی بنام رُز (با بازی ماس)، ازدواج می‌کند، فیل عصبانی‌شده و با مورد هدف قراردادن پسر رُِز، پیتر، تلاش بر نابودی وی می‌کند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن