اخبار روز سریالها

شبکه AMC با انتشار تصاویری از فصل دوم سریال NOS4A2 تاریخ پخش آن را اعلام کرد!

به گزارش آریامووی، استریمینگ AMC تاریخ شروع فصل دوم سریال تحسین شده ی NOS4A2 را که اقتباس موفقی از رمان ترسناک-فانتزی جو هیل (Joe Hill) است اعلام کرد. همچنین این استریمینگ تصاویری از فصل دوم که نشان دهنده ی بازگشت زکری کوینتو (Zachary Quinto) در نقش چارلی منکس خون آشام است را منتشر کرد که شما عزیزان می توانید این تصاویر را در پایین مشاهده کنید.

داستان سریال NOS4A2 حول شخصیت ویک مک کویین (با بازی اشلی کامینگز (Ashleigh Cummings)) میچرخد. او زن جوانی است که توانایی ماوراطبیعی پیدا کردن اشیای گمشده را دارد. این توانایی باعث می شود او با کسی به نام چارلی منکس (با بازی زکری کوینتو) برخورد کند کسی که یک نامیرای اغوا کننده است و از روح های بچه ها تغذیه میکند و باقی مانده ی آن را در دهکده ای به نام کریسمس لند که ساخته ی ذهن اوست ذخیره می کند. جایی که همیشه کریسمس است و ناراحتی خلاف قوانین آنجاست. ویک سعی میکند تا منکس را نشکست دهد و زندانی ها را نجات دهد.

داستان این فصل ۸ سال بعد از اتفاقات فصل قبل را به نمایش می گذارد.در فصل دوم این سریال علاوه بر کوینتو و کامینگز بازیگران دیگری همچون جاکارا اسمیث (Jahkara Smith)، اولافور دری اولافسون (Olafur Darri Olafsson) و اشلی رومنز (Ashley Romans) به ایفای نقش پرداخته اند. فصل دوم سریال سریال NOS4A2 در تاریخ دوشنبه ۱ ژوئن (۱۲ خرداد) از استریمینگ AMC پخش خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن