اخبار روز سریالهاتریلر سریال

شبکه Adult Swim با انتشار تیزری، تاریخ پخش فصل چهارم سریال Rick and Morty را مشخص کرد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، شبکه Adult Swim (ادالت سوییم) با انتشار تیزری تاریخ پخش فصل چهارم سریال انیمیشنی محبوب Rick and Morty (ریک و مورتی) را مشخض کرد و ما این تیزر رو براتون آماده کردیم و در بالا می توانید اون رو تماشا کنید. همچنین این شبکه اولین پوستر از فصل چهارم را منتشر کرد که در انتهای همین پست می توانید این پوستر را مشاهده نمایید.

شبکه Adult Swim اعلام کرد که پخش فصل چهارم انیمیشن Rick and Morty قرار است از ماه نوامبر سال ۲۰۱۹ برابر با آبان یا آذر ۱۳۹۸ آغاز شود که انتظار می‌رود فصل چهارم این سریال انیمیشنی در ۱۰ قسمت تولید شود و از این شبکه به روی آنتن برود. علاوه بر این، تیزری کوتاه از فصل چهارم سریال Rick and Morty نیز منتشر شده که حاوی تصویر رسمی نیست و تنها جنبه اعلام زمان شروع پخش این سریال را دارد.

جاستین رویلند (Justin Roiland) و دان هارمون (Dan Harmon) برای نوشتن فیلمنامه و ساخت سریال و بازیگرانی همچون جاستین رویلند، سارا چالک (Sarah Chalke)، کریس پارنل (Chris Parnell) و اسپنسر گرمر (Spencer Grammer)، برای صداپیشگی شخصیت‌های فصل چهارم سریال Rick and Morty بازگشته‌اند. با این حال، اطلاعات بیشتری از فصل جدید این انیمیشن سریالی در دسترس نیست.

در مجموع ۳۱ قسمت در ۳ فصل از سریال Rick and Morty تولید و منتشر شده و ۷۰ قسمت دیگر نیز براساس این مجموعه کمدی محبوب در دست ساخت است. فصل سوم انیمیشن Rick and Morty محبوب‌ترین محصول تاریخ شبکه ادالت سوییم و محبوب‌ترین سریال کمدی در سال ۲۰۱۷ بوده است. علاوه بر انتشار از شبکه اصلی، سریال Rick and Morty از پلتفرم‌های دیجیتالی نیز منتشر شده و همچنین براساس آن محصولات دیگری نیز تولید و منتشر شده است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن