اخبار فیلم

شایعاتی در مورد پروژه ی مهم Star Wars: Episode VII

 

همانطور که مراحل تولید فیلم مهم Star Wars: Episode VII قرار است در سال جدید آغاز شود ، شایعات بسیاری درباره ی این پروژه ی پخش شده اند و هر روز به تعداد انها افزوده می شود . گروه بازیگری این پروژه در پاییز انتخاب خواهند شد و همگان منتظرند تا ببینند چه کارکتر و چه بازیگرانی در جنگ ستارگان حضور خواهند داشت . در اینجا به چند تن از همین شایعات که شانس بیشتری برای تبدیل شدن به واقعیت دارند ، خواهیم پرداخت . یکی از مهمترین انها در مورد دو کارکتر جدید می باشد که برطبق گفته ی بسیاری از خبرگزاری ها امکان دارد فرزندان دو قلوی Han Solo با بازی Harrison Ford و Leia Organa با بازی Carrie Fisher را در این سه گانه ی جدید مشاهده کنیم . این دو کارکتر Han Solo و Leia Organa در سه گانه ی قدیمی Star Wars Episode IV و دو قسمت دیگرش حضور داشتند که در داستان های جنگ ستارگان این دو دارای فرزندانی بنامهای  Jaina و Jacen Solo می شوند . در ادامه توضیح خواهیم داد که به چه دلایلی امکان دارد انها را در فیلم ببینیم و به چه دلایلی امکان دارد تنها شایعه باشند .

داستان این دو کارکتر در داستان های جنگ ستارگان به این صورت می باشد که دو نوجوان هفده ساله ، یک دختر و دیگری پسر توسط عمویشان Luke Skywalker با بازی Mark Hamill (در سه گانه ی قبلی) تعلیم می بینند تا روزی به بزرگترین جدای تمام کهکشان ها تبدیل شوند . اما مشکل اصلی از جایی اغاز می شود که برادر و دوقلوی پسر تبدیل به وجه تاریکی کهکشان می شود . Jaina Solo : دختر ، هفده ساله ، مقام رهبر ، خواهر دوقلوی Jacen Solo و یکی از بهترین جدای های کهکشان ، تعلیم دیده توسط Luke Skywalker . در مقابل Jacen Solo : پسر ، هفده ساله ، برادر دوقلوی Jaina ، یکی از بهترین جدای های جهان ، به دنبال این هدف می رود که چه چیزی درست است و چه چیزی غلط ، در نهایت تبدیل به وجه تاریک کهکشان می شود که او را Darth Caedus می نامند .

اول به این موضوع خواهیم پرداخت که چرا امکان دارد به حقیقت بپیوندند ، در گذشته تهیه کنندگان Star Wars: Episode VII اعلام کرده بودند که بدنبال یک بازیگر مرد جوان برای نقش اصلی داستان می باشند که امکان دارد فرزند پسر Han Solo باشد اما دیگر حرفی از کارکتر های دیگر مانند مادر انها Leia Organa نشده بود و همچنین در کنار بازیگر مرد نقش اصلی بدنبال یک بازیگر زن نقش اصلی نیز هستند . و دلیل دوم این می باشد که اخیرا مشاهده می کنیم که در بیشتر فیلمهایی که درحال بازسازی می باشند از بازیگر های جوان و ناشناخته و یا کارکتر های جوان استفاده می کنند که هم برای فروش در آینده مفید است و هم پرهزینه نمی باشند و به همین دلیل می باشد که وقتی شنیده ها حاکی از آمدن Matthew Vaughn به این پروژه شروع شد ،  Chloe Moretz یکی از کاندید های حضور در این فیلم بود .

و نکته ی بعدی این می باشد که سوالی پیش میاید که آیا با حضور Jaina و Jacen Solo در Star Wars: Episode VII همچنان باید انتظار بازگشت Mark Hamill و Carrie Fisher و Harrison Ford را داشته باشیم و یا خیر و از بین کارکتر هایی که این سه تن بازی کرده اند بنظر می رسد Luke Skywalker از بقیه پرطرفدار تر می باشد . در نهایت باید منتظر بمانیم تا گفته های کارگردان این پروژه J.J. Abrams و گروه متفکرش در مورد ماجراهای این پروژه چه خواهند گفت . لازم به ذکر می باشد که این اخبار همچنان شایعه می باشد و تا تایید شدن انها ، هیچگونه خبری را باور نکنید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن