اخبار فیلم

شایعاتی از حضور Dwayne Johnson در پروژه Wolfman برای شرکت Universal

مدتی می شود که شرکت Universal Pictures به دنبال احیای تعداد زیادی از فیلم های قبلی خود است که همگی یک ویژگی دارند، در آن ها یک هیولا یا نیروی اهریمنی وجود دارد. در اخباری که منتشر شده است و شنیده شده، گفته می شود که Universal به دنبال خلق دنیای تحت عنوان ” جهان سیاه” است. امروز خبر های جدیدی درباره ی این پروژه منتشر شده است.

به گزارش آریافیلم، شرکت Universal خیلی سخت مشغول انجام کار های مربوط به خلق جهان سیاه و تاریک خود است. دنیایی سینمایی که پر است از هیولا ها و نیرو های اهریمنی. در اولین حرکت ها برای ایجاد و ساخت این مجموعه فیلم The Mummy ساخته شد که ماه آینده به طور گسترده در سینما ها اکران می شود و Tom Cruise در نقش اول این فیلم بازی می کند. در ادامه نیز شرکت Universal مدت هاست که بر روی بازیگر های مختلف برای بازی در فیلم های این مجموعه سرمایه گذاری کرده است، در چند سال گذشته آن ها تلاش کرده اند از بازیگران بزرگ برای حضور و بازی در فیلم های هیولایی استفاده کنند، فیلم هایی که حتی گاهی اوقات کارگردانی و ساخت آن ها بر عهده ی دیگر شرکت ها بوده است.

در همین راستا قرار است Johnny Depp در نقش Invisible Man بازی کند و Javier Bardem که نامزدی دریافت جایزه اسکار را نیز در کارنامه دارد برای ایفای نقش Frankenstein انتخاب شده است. همچنین Russell Crowe در فیلم The Mummy و در نقش Dr. Jekyll بازی می کند. اتفاقی که امروز رخ داده عنوان شدن نامی جدید است، بنابر اخبار منتشر شده شرکت Universal از Dwayne Johnson خواسته است تا در نقش Wolfman حضور پیدا کند.

البته این اولین بار نیست که Johnson برای این شرکت بازی می کند و همکاری او با Universal به فیلم The Mummy Returns بر می گردد. حالا باید منتظر انتشار اخبار بیشتر در این رابطه باشیم و ببینیم چه اخبار تکمیلی درباره ی فیلم Wolfman منتشر می شود.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن