اخبار روز سریالها

بازیگران سریال Sweetbitter شبکه Starz معرفی شدند

شبکه Starz به تازگی اعلام کرد که سه بازیگر اصلی سریال جدیدشان یعنی Sweetbitter انتخاب شده اند. این سریال برای فصل اول خود سفارش ساخت شش قسمت را دریافت کرده است.

Tom Sturridge، Caitlin Fitzgerald و Paul Sparks به عنوان بازیگران اصلی این سریال اضافه شده اند.  علاوه بر این سه بازیگر، Ella Purnell نیز قرار است نقش اول سریال یعنی Tess را ایفا کند. در این سریال Sturridge قرار است نقش Jake را داشته باشد و Caitlin FitzGerald نیز نقش Simone را ایفا می‌کند. Simone و Jake باعث تغییر راه و روش زندگی Tess می‌شوند. همچنین Paul Sparks نیز نقش Howard را ایفا می‌کند که مدیر یک رستوران است.

علاوه بر این بازیگرها، Evan Jonikeit، Daniyar، Eden Epstein و Jasmine Mathews نیز تعدادی دیگر از بازیگران این سریال هستند. سریال Sweetbitter براساس رمان نوشته شده توسط Stephanie Danler با همین نام است. در توضیحات این سریال نوشته شده است: “Tess مدتی بعد از رسیدنش به شهر نیویورک شغلی در یک رستوران تحسین شده به دست می‌آورد. وی که به تازگی با زندگی به سبک اهالی نیویورک آشنا شده است، با بالا و پایین های زندگی آشنا می‌شود. Sweetbitter داستان دختری جوان است که در مقابل ثروتمندان رستوران دار قرار می‌گیرد.”

قسمت اول سریال را Richard Shepard بر عهده دارد. Shepard همچنین در کنار Stu Zicherman تهیه کننده اجرایی سریال است و Stephanie Danler نیز نویسنده فیلمنامه اولین قسمت سریال است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن