انتخاب بازیگر

سم راکول (Sam Rockwell) جایگزین دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) در The Ballad of Richard Jewell شد

سال ۹۳ بود که اولین بار خبر از فیلم The Ballad of Richard Jewell با نام نهایی Richard Jewell دادیم و گویا سرانجام با انتخاب بازیگر اصلی فیلم ، روند ساخت و تولید فیلم سرعت گرفته است…

به گزارش آریامووی، در ابتدا قرار بود تا دی کاپریو (Leonardo DiCaprio) و جونا هیل (Jonah Hill) بازیگران اصلی فیلم باشند اما این اتفاق منتفی شد و مدتی بود که خبری از این فیلم نبود تا اینگه ساعاتی پیش سم راکول (Sam Rockwell) به بمب‌گذاری المپیک آتلانتا و کلینت ایستوود (Clint Eastwood) پیوست تا جایگزین دی کاپریو شود. فیلمی که داستان یک مامور امنیتی است که زندگیش پس از آنکه رسانه ها او را به عنوان مظنون احتمالی بمب گذاری مسابقات المپیک آتلانتا در سال ۱۹۹۶ معرفی کردند، زیر و رو شد.

فیلمنامه ی فیلم Richard Jewell را Billy Ray قلم زده است که اقتباسی است از مقاله ای از  Vanity Fair نوشته ی Marie Brenner و Jessica Meier, Kevin Misher, Tim Moore تهیه کنندگان هستند.

راکول اخیرا در نقش جورج بوش و در فیلم  Vice حضور پیدا کرده است و The Best of Enemies را در مقابل  Taraji P. Henson از وی دیده ایم و فیلم آینده وی نیز Jojo Rabbit به کارگردانی Taika Waititi است و در The One and Only Ivan صداپیشه خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن