اخبار روز سریالها

سفارش ساخت قسمت آزمایشی سریال Queen Fur توسط Showtime

شبکه Showtime سفارش ساخت قسمت آزمایشی (Pilot) برای سریال Queen Fur به تهیه کننده اجرایی Eileen Myers داده است. کارگردانی این قسمت آزمایشی برعهده Sian Heder است و Deb Spera نیز تهیه کننده اجرایی خواهد بود.

Queen Fur به تهیه کنندگی Showtime و Sony Pictures Television در شهر کوچکی در مرکز فلوریدا جریان دارد که مراسم های انتخاب زیباترین افراد، فرهنگ استفاده از اسلحه، انقلابیون کوبایی و مهمان نوازی مردم منطقه در کنار هم وجود دارند. Lily Mae Harrington نقش Macy Dunleavy، یک دختر دبیرستانی ترک تحصیل کرده را بازی می کند که حس زنانگی خودش را پیدا کرده و آماده است تا از موقعیت های پیش رو نهایت بهره را ببرد. از کارهای قبلی Harrington می توان به Some Freaks، Room 104، Loserville و Pee Wee’s Big Holiday اشاره کرد. اولین حضور او در تلویزیون در سریال The Glee Project رقم خورد.

Gary Levine رییس برنامه سازی شبکه Showtime گفته:

Eileen داستان زنانه قدرتمند و خاصی ساخته که هر لحظه شما را شگفت زده می کند. مطمئنم Lily Mae Harrington خیلی خوب از پس نقش این دختر سرزنده و مصمم که همیشه اسلحه ای همراه خودش دارد برمی آید، و باعث می شود بیننده همزمان بخندد، بترسد و درنهایت او را مورد ستایش قرار دهد.

Myers قبلا نقش نویسنده و تهیه کننده اجرایی را در سریال های When We Rise, Mad Dogs, Last Resort, Hung, Dark Blue, Big Love برعهده داشته است. او همچنین در سریال های Criminal Minds, Finding Carter, Reaper و فیلم های It Takes a Village, Empire State تهیه کننده اجرایی بوده است.

queen fur

queen fur

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن