تمدید و کنسلی

سریال The Crown با فصل پنجم به پایان می‌رسد؛ انتخاب بازیگر جدید نقش ملکه الیزابت

به گزارش آریامووی، سریال The Crown «تاج» یکی از پرخرج‌ترین سریال‌های نتفلیکس است که البته این سرمایه‌گذاری در دو فصل اول سریال کاملا برای این سرویس استریم سودمند بود. در فصل سوم شاهد یک ریبوت عمدی در سریال بودیم، جایی که تمام بازیگران برای ورود به دوران جدید با بازیگران مسن‌تر جایگزین شدند. اگرچه آمار مخاطبان منتشر نشده، اما به نظر می‌آید تعداد بینندگان فصل سوم خیلی کمتر از انتظار بوده پس نتفلیکس تصمیم گرفته سریال را زودتر به پایان برساند. اگرچه قرار بود سریال The Crown شش فصل ادامه داشته باشد، اما پس از فصل پنجم به پایان خواهد رسید.

شاید هم پیتر مورگان (Peter Morgan) سازنده سریال به این نتیجه رسیده داستانی که قصد داشته روایت کند را در پنج فصل بیان خواهد کرد، اما با توجه به وقایع تاریخی که سریال آن‌ها را پوشش می‌دهد احتمال چنین اتفاقی کم است. فصل سوم عجله‌ای برای بررسی خط داستانی چارلز/کامیلا نداشت و مشخص شد قصد دارد در فصل‌های بعدی آن را بررسی کند.

احتمالا در فصل چهارم شاهد معرفی دایانا هستیم، اما هنوز مشخص نیست چه مقدار از ماجراهای رابطه بین چارلز و دایانا را خواهیم دید. در فصل پنجم هم شاهد یک پرش زمانی خواهیم بود، چون قرار است در آن فصل ایملدا استنتون (Imelda Staunton) نقش ملکه الیزابت دوم را بازی کند.

سریال The Crown سریال The Crown

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن