اخبار روز سریالهااسپین آف

سریال The Book of Boba Fett به عنوان سریال مستقلی از دنیای جنگ ستارگان معرفی شد

در پایان فصل دوم سریال Mandalorian «مندلورین» اتفاقات زیادی افتاد، و در صحنه پس از تیتراژ، شاهد معرفی سریال The Book of Boba Fett «کتاب بوبا فت» با تاریخ پخش دسامبر ۲۰۲۱، همزمان با فصل سوم سریال Mandalorian بودیم. این باعث شد سوالاتی برای طرفداران به وجود بیاید، مثلا اینکه آیا این دو سریال یکی هستند، و آیا بوبا فت در فصل سوم جایگزین مندلورین می‌شود و این سریال به یک سریال آنتولوژی تبدیل خواهد شد؟ حالا پاسخ رسمی این سوالات منتشر شده و می‌دانیم The Book of Boba Fett یک سریال مستقل خواهد بود.

دیزنی‌پلاس تایید کرد که اسپین‌آف Boba Fett یک سریال مجزا از سریال اصلی است. لوگوی رسمی این سریال جدید توسط توئیتی از این سرویس استریمینگ منتشر شد و همچنین تایید شد دیو فیلونی (Dave Filoni) و جان فاورو (Jon Favreau) در کنار رابرت رودریگز (Robert Rodriguez) که یکی از اپیزودهای بوبا فت در سریال اصلی را کارگردانی کرد تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال هستند.

هشدار اسپویل: این بخش از متن کمی از داستان فصل اول سریال The Mandalorian را لو می‌دهد.

همچنین مشخص شد تمورا موریسون (Temuera Morrison) و مینگ نا ون (Ming-Na Wen) بازیگران اصلی این سریال در نقش بوبا فت و فنک شاند هستند. اگر به یاد داشته باشید، در فصل اول The Mandalorian فنک شاند رها شد تا بمیرد، اما بوبا فت او را نجات داد و این دو به دوستانی وفادار تبدیل شدند.

بنابراین The Mandalorian یک سریال آنتولوژی عجیب نیست. فصل سوم این سریال داستان یک شخصیت مندلورین متفاوت را دنبال نخواهد کرد و پدرو پاسکال (Pedro Pascal) همچنان در فصل سوم این سریال نقش اصلی را بازی می‌کند که پس از The Book of Boba Fett پخش خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن